Přejít na výpis diskuzí

Dana Marková

OSOBNOST 8.1.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Talent

    Konečně se tu oběvila kvalitní mladá herečka, krásná, talentovaná,září nejen ve filmu, ale také na jevišti a pozor k tomu ještě zpěvačka!Můžete jí slyšet v duetu s T. Klusem. *4*
    • Re: Talent

      Souhlasím,viděla jsem už Zemský ráj to napohled a dnes pohádku O Uloupené divožence.Snad zajdu i do divadla *1* Našla jsem, že hraje Na Zábradlí a v Kladenském divadle.
  • Burn, baby,burn

    Včera jsem byl na premiéře v Rock Café a doporučuju. Překvapila mě Dana, viděl jsem ji v Tartufovi, kde byla úplně jiná. Hezky hrála a taky tam zpívá, pěkný, běžte se podívat! *4*
  • první koment

    nejvíc sexy hlas:)a taky super holka.... *4*
  • Racek

    Běžte na Racka na Kladně, tahle holka je fakt talent a i ostatní tam pěkně hrajou*3* Doporučuju všem, co chtějí mít silný zážitek.
  • Racek

    Dano, moc vám děkuji za Ninu, předvedla jste skvělý výkon, ještě teď mi v hlavě vytane vzpomínka na vaše divadlo a nebo závěrečnou scénu, kdy jsem se neudržela a brečela.Musela jsem vám někam napsat. Děkuji a hodně pěkných rolí přeji
    • Re: Racek

      Racka můžete vidět v divadle na Kladně 1.3.
  • to je pravda

    To je pravda, odkryla se v poloze ve které jsem ji ještě neviděla. Baví mě, její hraní a krásně zpívá, měla by něco nahrávat! V Burn, baby se ukázalo, že existují v této generaci výborný herečky! *3*
  • Jágr

    Viděl jsem jí v Jarda Jágr Kladeňák, hezký výkon! *15*
  • Gábina

    Včerejší představení v divadle na Palmovce bylo skvělé. Je ve vás velký talent, na vaši scénu, kdy říkáte, že jste přišla o díťe a jak vás svět zklamal, nemůžu zapomenout! Přeju vám mnoho krásných rolí.
  • divadlo

    Dana hraje taky v divadle Na Zábradlí, Tartuffe Games. V hlavní roli s Liškou, doporučuju, je to humorné*1*
  • Ondra

    Byla jste rošťácky rozkošná v Dobrém ránu, přeji hodně úspěchů a zůstaňte taková jaká jste! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit