Přejít na výpis diskuzí

Dasha

OSOBNOST 14.2.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvu Vás

    https://www.facebook.com/events/433528123478786/
  • pawlinka94

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám :) Hodně štěstí, lásky, ale hlavně zdraví :)
  • Re: Dasha je super!!!

    Ona jistě je, s tebou je to ale horší: Jen napsat slovo super bez chyby - to byla asi dřina. Potřetí se to už třeba
    povede. *13*
  • skih

    vše nej

    všechno nejlepší dasho *15*
    ahodně uspěchů *4* *3* *1*
  • DASHO

    MILÁ DASHO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !
    JIŘÍ
    *15* *3* *14* *14* *14* *3* *15* *4* *3* *4* *5*
  • přání

    Milá Dasho
    Přání k dnešním narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví i to štěstí.
    *4* *4* *4*
  • Dasha

    Dasha je dle mého názoru nejleoší zpěvačka u nás. Co role v muzikálu, to perla. Je svým způsobem krásná a její hlas je něco neuvěřitelného. Tuto dívku na jevišti prostě musíte milovat. Je skvělá. Díky všem, co se třeba i tou nejmenší mírou podílíte na tom, aby o Dashe bylo kapánek více slyšet... :)
  • dneska jsem dashu videla v muzikálu mona lisa a byla oparcdu moooooccccccc super
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k osmadvacetinám.
  • Re: Nádhera

    A to jsi za nikma vlezla na jeviště nebo do šatny? *14*
  • didi5

    Nádhera

    Ve čtvrtek jsem byla na muzikálu Carmen neměli jsme ani Bílou ani Noida.Místo Bílý tam byla Dasha.Kdyby tam byla Lucka tak jsem pro ní koupila růži.Tu růži jsem dala Dashe a od Dashi jsem dostala na obě tváře pusu. *4* *4* *4* *4* *4*
  • web stránky

    Ahojky lidi, koukněte se sem: http://dashasobkova.ic.cz. Snad se Vám stránky budou líbit *3*
  • skvělá Lisa!

    Mona Lisa se jí moc povedla. Je to andílek *4*
  • lilly016

    hmmm

    krásně zpívá *3*
  • angelika.

    ...

    Dasha má nejkrásnější hlas ze všech,jako Rebeka v Golemovi byla skvělá,to samé můžu říct o její roli Angeliky.Se Zbyňkem Fricem jako Peyracem byli úžasná a nezapomenutelná dvojice.Moc jí fandím *4* .
  • www.dashasobkova.estranky.cz

    www.dashasobkova.estranky.cz
    Jukn
  • má oblíbená zpěvačka!!!

    Dasha(-úžasný pseudonym)je prostě ta nejskvělejší zpěvačka s krásným křišťálovým hlasem.viděla sem jí v muzikálech golem a angelika.moc se mi to líbilo! *4*
  • super spěvačka

    dashu jsem měla v Angelice a mam ji i podepsanou je opravdu skvěla

    *3* *3* *3* *3* *3*
  • nej spěvačka

    dasha je fakt super. viděla jsem jí hrát angeliku. jen je škoda že není víc v televizi! *3* *3* *3* *3*
  • Je opravdu skvělá

    Dasha je fakticky skvělá.Jako Angelika je suprová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit