Přejít na výpis diskuzí

David Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý herec v posledních seriálech jenom září. Mám rád jeho roli ve filmu Vlastníci, ač prostoduchý tak nezapomenutelný ,)

  • Druhořadý béčkový herec,není to žádný Al Pacino!!!!

  • Zdravím:)
    Chtěla jsem tě pozdravit a poslat vzpomínkové foto na letní tábor 1989 -Zdoňov:) Nelze foto vložit:( Byl jsi můj vedoucí:)Jestli budeš foto chtít zaslat, můj e-mail je zweinertova@seznam.cz.
    Jinak krásné vánoce a šťastný Nový rok:)
    Žaneta Servandová-Weinertová
  • Milý Davide, jste jedním z mých dvou nejobíbenějších herců (společně s Ivanem Trojanem)a proto, i když jsem až z Ostravy, jsem si nedávno spnila takový svůj malý sen a zajela jsem k vám do Dejvic do divadla. Měla jsem celkem štěstí, protože díky změně v programu někdo vrátil lístky a já tak měla příležitost je získat... a navíc do první řady! Představení se mi moc líbilo a upřímně to byl jeden z nejhezčích zážitků a návštěvu divala určitě zopakuju. Jen tak dál! Přeji vám mnoho uspěchů v profesním i osobním životě.
  • David Novotný

    Ahoj ,sice tě moc neznám ,ale máš stejný přímení a v těhlech filmech jsem tě asi zahlíd ,tak Všechno nejlepší :-)
  • ráda vás vídám - výdám?

    dobrý večer, *3* prvně někomu takto píšu, leč jsem viděla váš profil na ČT2 a tak jsem se hecla *5* , Vaši Karamazovi a další kousky byli pro mě velkým potěšením, přeji Vám spoustu dalších skvělých rolí, lístky do Dejvického jsou zázrak sehnat *4*, možná kdybyste se přimluvil za jednu pani *4* "to byl vtip" počkám na další měsíc, a budu stát v řadě na Vás.... jste pro mě a určitě spoustu dalších lidí, důvodem sledovat klasiku. Moc díky mějte hezké jaro. Zdravím srdečně Renata
  • smekám....

    Smekám Davide před Vašimi hereckými výkony...Hrajete tak neuvěřitelně civilně a přirozeně (a určitě s Vámi musí být taková zábava, jako ve filmech), což v dnešním světě namyšlených metrosexuálů je silná divize a tu Vy máte a umíte ji využít.
    Teď jsem unešená z Okresního přeboru (škoda, že první díly byly slabší a mohly někoho odradit. Ale to může být můj subjektivní názor).
    Teď mě zpětně mrzí, že jsem se na nějaké natáčení na Vás nepřijela podívat osobně, protože se to víceméně natáčelo nedaleko od nás. Ale třeba se ještě budou natáčet další díly...Každopádně, spolu s "Ádou" a "trenérem Jirkou" tvoříte "jadrné jádro" Houslic.
    Mám ještě prosbu, dala by se někde sehnat fotka s podpisy hlavních protagonistů OP? Ze Zdic zdraví Ilona.
    • Re: smekám....

      Moc děkuji...smekat v tyhle kose uz chce trošičku odvahy *3* co se tyce fotky asi by bylo lepší se obrátit na někoho povolanejsiho...ja bych takovou fotku doma nechtěl... *1*
      • Re: Re: smekám....

        ...A to já zase jo *1* *1* *1* *1* *1*
  • adrien78

    jen tak

    Ahoj Davide, jen jsem ti chtela napsat jak uzasne hrajes, ted doma jedem Okresni prebor :o)myslim, ze jsi uzasnej i v soukromem zivote, skoda, ze se nezname :o) rada bych te mela treba za souseda :o)normalne na zname osobnosti nereaguji, ale tebe nekde potkat, tak mi to neda te neoslovit! musim na tebe zajit do divadla. mej hezky tyden a fakt super, ze v tomhle show bussinese jsi :o) paa adriana
    • Re: jen tak

      Jejej...to jsem teda moooc zadostivej jestli by tohle napsal některej z mejch sousedů...;-) do divadla zvu! *3*
  • David

    Ahoj Davide,hraješ ještě za někoho fotbal?..:)
    • Re: David

      O body uz ne...ale sem tam vybehnu za "real top praha", vyber osobnosti, abychom charitativnim fotbalkem prispeli na dobrou vec... *3*
  • kdysi na táboře

    Ahoj Davide, měla jsem tě kdysi jako praktikanta na táboře a pořád vzpomínám jaká s tebou byla sranda. Hraješ bezvadně. Mnoho štěstí do života přeji.. *3* A jinak, jak se má tvůj brácha Lukáš? Vidíte se často? Ahoj Lucka B.
    • Re: kdysi na táboře

      S brachou v podstate bych rekl, ze dost...chodi do divadla... *3* to byl teda tabor ve zdonove asi, ze...? Na ten mam veskrze same mile vzpominky...spousta veci tam bylo "poprve"... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit