Přejít na výpis diskuzí

David Rath

OSOBNOST 16.10.2010 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Policije sou silní fazicky a MUdr sou silní rozumem pAMATUJÍ SI LATINSKY JAKO V STŘEDOVĚKU JE ZDRAVOTNICTVÍ JEN JINÉ BALENÍ POTISKU FARMACIE .

    mILIONY MĚL PŘI MATEMATICE PŘIMU KAŽDÉHO LÉKAŘE V VELKÉ HUSTOTĚ OBYVATELSTVA ,

    CHYBA NENÍ V Mudr Rathovi ale v politice nucení lidí k lekaři i zaměstanavateli což sou zbytečnosti a další jiné ,takže stát dělá milionáře  z lekařů a lekarnic

    To by museli zavřít všechny MUDR a všechny Magistry lekarnice

    tak to zkuste paní Benešová přidat i soudce a státní nadvládní zavřít JUDR Bradáčovou že má přes milion dvěstě tisíc ročně  platu a ještě svoje stravenky na jídlo v slevové katogoriji jídelen vlády a dopravu zadarmo .

    Ste absurdní aparát státní bezpečnosti STB byli jen pionoři oproti současnu kapitalismu Kellner pojišťoven a kůn dceři za talik tam uplatky nejsou v pojišťovnách ani v letech holubů není hazard paní Benešová ,kde žijete víte

  • Ty nevinátko zlodějské !!!Ještě ti, chudinko dát odškodné. Jsem pro ,kolyk vážíš tolyk olova do tebe *12* *1* Kr*so zlodějska!!!
    • ještě větší zloděj je Kalousek,a politici jako z ODS a jim podobní
  • Ty nevinátko zlodějské !!!Ještě ti, chudinko dát odškodné. Jsem pro ,kolyk vážíš tolyk olova do tebe *12* *1* Kr*so zlodějska!!!
  • Ubrečenějšího chcípáka jsem ještě neviděl! *1*
  • Rathe ty zmrde zlodejsky !!Za co chceš (NAHRADY)??PROVAZ TI PATRI-NIC JINYHO-VOLÉĚ !! *1* *9*
  • Byl to zloděj, ale uvědomte si, že to bylo na něj připravené, a že jiní politici si nakradou 100* tolik, a to nikdy nepraskne, protože mají policejní krytí, a navíc udělal toho za své vlády pro naši zemi mnohem víc, než ti kteří se snaží naši zemi potopit, a to mu hladový politici nemohli odpustit.
  • Doufám že půjde sedět.
  • Chcípni ty bečko hovven!!!
  • Jeho praktický ošetřující lékař, který mu píše teď neschopenky je jeho žena.
    • To mě nepřekvapuje, musí být charakterově podobná jinak by to s tím poseroutkou nevydržela, určo chodí mýt okna jeho rajdě, má to jako vedlejšák, a navíc by jí starej nehobloval, kdyby nesolila omluvenky nááádhera....FUUUUJ
  • Tak Rath ztratil paměť!!! když spadl z kola...on má čas jezdit na projížďky???? Do plynu s nim s haj.l.m

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit