Přejít na výpis diskuzí

Delta Goodrem

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bellavicky
    Je prostě dokonalá,miluji její písničky-nejlepší je In this life *14* *14* *14*
  • fan web ;)

    české stránky o deltě! www.missgoodrem.estranky.cz ;)
  • Delta+

    Fan M. ... *14* *14* *4* *14* *4* .x
  • Delta+

    Delta Goodrem (Alba:Nevinné Oči, Zmýlená Totožnost, ...má Album:_č.3___!.).. Dva SINGLY: In This Life,Believe Again...= Za Tento Život , Věřit Znovu/Dále... .+ A Další . Viz: Web: http//www.deltagoodrem.com________.+ Míša u "Delty" - Pro DELTU ... .+ --- mmmmm7772___ Delta je také Vynikající Slavice a +... .. .+________ *5* *4* *4* *4*
  • Delta+

    *4* *4* *4* _zpevacka __delta__ ::: hlas i texty pisni ::: 1 : __delta___ po 2/ albu___mistaken identity _____________ je na svete jiz _ jeji nove a dnes 3 ___ treti _ album ____ pisnicky a atd::: _____________: m pf 2008 __ delte a i vsem _ dobrym lidem:___________ :_ *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Velice sympatická a talentovaná zpěvačka s pěknými písničkami. Dle toho, co jsem měl možnost si o ní přečíst tak i osobnostně (především charita) moc příjemná dívčina. Z jejích písniček se dá taky leccos vyčíst, když si dáváte pozor na text, což se mi líbí. Osobitý styl - určitě je plusem, že píše i texty. Skrze hudbu se dá hodně vyjádřit a Delta toho využívá. Už od první chvíle, co jsem jí uslyšel a uviděl v televizi, jsem si musel pořídit její album a ani Mistaken Identity jsem si nemohl nechat ujít. Čiší z ní obyčejná lidskost (podobně jako James Blunt), přidejte k tomu její, nemůžu říct jinak než, božský vzhled a fakt, že je Australanka (nechci bejt hnusnej ale americké celebrity bývaj dost namyšlený) a máme tu zpěvačku, kterou bysme neměli přehlížet. Já osobně jsem si jí opravdu zamiloval. Delta Lea Goodremová... :)
  • ....

    Je to fakt pekná a příjemna holka s kterou jsem mněl možnost mluvit a dát si s ní kafčo!na to jak je slavná tak je v pohodě.a těšim se na další setkání.
  • český fanweb : www.deltagoodrem.wz.cz <33

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit