Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On a Jorge jsou nejvíc hezcí kluci z Violetty :*
    Mám Diega strašně ráda a nechápu proč mu nadáváte :(
    Osobně ho neznáte a ve Violettě hrál pouze sou roli,která byla zlá jen ve 2.sérii a navíc záporák (kromě Lud.) tam být nějaký musel...V 1.sérii to byl León,ve 2. on a ve 3.Clement/Alex :)
    Tak prosím nenadávajte mu :) Však vám nic neudělal :)
    Kromě toho je strašně hezký :*
  • Uvedomuješ si čo si práve urobila?...spochybňuješ tu mňa a moju logiku *16* *16* .Ty tlsta špetica Matilda !..Keby si trošku zapla svoje mozgové závity-nie som si však istá ,že máš mozog *9* -tak by ti došlo že ľuďom sa hnusý aj ako herec a z dosť realistyckých dôvodov-pokusim sa to vysvetlit trosku jednoduchsie lebo nie som si ista ze tomu chapes -je na pohlad nechutny , odpudivy ,smradlavy špek s nulovym racionalnym myslenim presne ako ty ty plesniva šunka *1* *14* *1* ahoojky PS:skoro som zabudla: si nula a nikdo ta nema rad
    • jedinej odpudivej smradlavj spek s r-myslením si tady ty devenko si pekne trapna on je hezky poularní maho kazdej rad to neznamena ze to be se to nelíbí tak ostatním taky doprdele tak to nekomentuj kdyz se ti nelíbí mimochodem ty si nulaaa jo špííínko *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* takle o tich lidech písou uplný buzeranti kteří si neuvedomuji ze to sou taky lidi ty patris mezi ne !!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Souhlasím s každým slovem,co si napsala *3*
        Já prostě nedokážu pochopit proč mu nadávají *9* Už od 2.série je jeden z mých favoritů a to i přes to jeho chování,které měl *5* A ve 3.sérii jsem měla 100% rozpolcené srdce mezi ním a Leónem *14* Je dva mám totiž nejraději a i s velkou jistotou mohu říct,že oni dva a Michael Ronda s Lionelem Ferrem jsou nejhezčí kluci na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Hele jediný,kdo nemá mozek jsi ty :) Laskavě se prosím tě koukni na to,co si dokázala ty za celý tvůj život :) Podle mě jediné,co si dokázala je sedět u počítače/mobilu a hejtovat skvělého,hezkého a na první pohled sympatického herce ty stará dutá hlavo :)...Nejvíc mě,ale dostala tato věta "je na pohlad nechutny , odpudivy ,smradlavy špek s nulovym racionalnym myslenim" zajímalo by mě,jak ho můžeš soudit,když ho osobně neznáš špeku :)...
      Jo a doufám,že po přečtení mého komentáře si stoupneš před zrcadlo (jestli samozřejmě nepraskne) a zamyslíš se nad svou odpudivou tváří a nad tím čeho si za svůj bídný život dosáhla ty odpudivá kravičko :)
      Ps:Nikdo nemá rád tebe idiote :)
      • přesně moje slova *3* *3* *14* *14*
  • *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6*
  • Nechápu proč mu tu nedáváte.Je to herec ,který musí hrát svou roli.Logika ! A navíc je mnohem,mnohem lepší jak Tomas.Ještě se k tomu ve 3.sérii změní a to jak vzhledově tak povahově.On,Leon,Federico a Maxi jsou mí oblíbenci,mám je strašně ráda.
  • Para mí , jugar súper Diego , Violetta , deliberadamente traducirlo al español , ya que escribe otra Checa y Eslovaca
  • Cauky Diego ako sa mas?
  • Diego si nula si nic nemam tě ráda,si falešný blby a nikoliv krasavec miláček,....si takový Idi....
    • ty si blbá tyvole vís co vubec píses ?? vís uplny hov.. jakej je ten herec doopravdy *16* *16* *16*
  • diego nene O diego je 5 lebo o ma pekne chlas
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* diego ti si naj naj naj naj
    • diego te amo i LOVE YOU *14* *14* *14* *14*
    • on je fajn ste blbi ved jorge je falošny deb je to take fejkove kako jedno zasrane
  • diego ti si naj naj naj naj lepši *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* si dobry
  • Ano budeme a já sem první ze jo????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit