Přejít na výpis diskuzí

Pavel Dobeš

OSOBNOST 3.7.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Pavle,stále poslouchám,Vaše skladby nejdou ohrát,nikdy jich nemám tkzv.plné zuby,vždy mě přivedou do éry mladších let,díky.....přeji hodně zdraví!
  • Pavle si stáále 1 *1* *14* *1*
    • Dobrý den , ahoj . Již dlouho postrádám velice dobrého kamaráda se kterým jsem mnoho zažil. Bylo mi 15 let když jsem s Petrem hrával na kontrabas, poté mě v pozdějším věku ač né plnoletém vzal do Německa kde jsem ho poznal opravdu fantasticky. Ve zkratce : nikdy se na mě nevykašlal , vždy se se mnou podělil třeba když mi ukradli spacák a boty, naučil mě německy a zpívat a vždy na něj bylo spolehnutí . Nevyděl jsem ho 21 let a velice na něj Pavle vzpomínám . Pokud by bylo ve vašich silách mě na něj dát sebemenší kontakt , byl bych tomu moc rád . Facebook , telefon,email . . . Zatím moc děkuji a budu věřit v nějakou (jakoukoliv)odpověď Ps. : Jako třináctiletý hoch jsem si koupil vaší desku a jezdíval po zahradách a jiných vašich(tvých) koncertech . Dokonce jsem i čestným držitelem podpisu Pavla Dobeše s věnováním v mém klukovském Cancáku . Velice si vážím vaší práce a shodou okolností jsme se kdysi stali s Petrem Dobešem kamarádi kterého po letech postrádám :-( Takže zatím zdar :-) Tomáš Bankó Děkuji Jó a má přezdívka je Krtek
  • psaní

    Přeji panu Dobešovi hodně zdraví a elánu do života,tak mi dávají jeho písničky,je velmi sympatický. *3* *3*
  • Víra!

    Do dnes slyším ,jak Pavel chtěl kytaru,
    která bude mít 12 strun :-)
    Výborný člověk,přeji další úspěch,Monča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit