Přejít na výpis diskuzí

Dolores O'Riordan

OSOBNOST 13.1.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elza12
    Škoda že umřela *13* *13* *13*
    • Škoda že umřela? To je hodně zjednodušené.
      Dolores O'Riordan byla úžasná zpěvačka s andělským, nenapodobitelným a neopakovatelným hlasem a jedinečnou hlasovou technikou, vynikající textařka která se ve svých textech dokázala ztotožnit s problémy spousty lidí, hudebnice, krásná žena a milující matka tří dětí. Proto je její předčasný odchod nenahraditelnou a bolestnou ztrátou nejen z hudebního, ale i z lidského hlediska. Pro spoustu lidí (včetně mne) její smrtí zemřela i část jejich dětství a mládí, ba co víc - je to o to smutnější že zemřela v tak nízkém věku, protože mohla světu prostřednictvím svých textů a písní dát ještě spoustu krásné hudby, radosti ale i smutku a dalších emocí.
      Nejsem nějaká měkota a umělce jsem vlastně nikdy neoplakával - přiznám se, že jsem bulil jen když umřel Jon Lord a nic na tom nemohlo změnit ani to že jsem věděl že je nemocný a že možnost vyléčení by se v jeho případě rovnala zázraku.
      Ale ještě v neděli jsem si po nějaké době do pozdního večera pouštěl Cranberries a díval se jestli se nechystá poblíž ČR nějaký koncert... Když jsem potom v pondělí večer zapnul počítač a na úvodní straně Seznamu.cz jsem uviděl fotku Dolores zastavilo se mi na okamžik srdce ještě dřív než jsem vůbec přečetl první písmena nadpisu článku a následujících pět minut jsem paralyzovaně seděl na židli, brečel jak želva a nemohl tomu uvěřit. Potom následovalo přehrátí celé tvorby Cranberries prokládané občasným pláčem a konzumací 14ti leté Tullamore Dew, která je stejně jako Dolores z Irska. A v úterý se v práci divili co se mnou je a proč mám tak zarudlé oči...
      Odchod Dolores pro mne není jen smrtí nějakého umělce - i když jsem se nikdy nesetkali, tak je to téměř osobní, skoro jako úmrtí blízkého přítele, někoho kdo ti rozumí, někoho kdo ti dokáže poradit.

      "But I'll miss you when you're gone..."
  • Dolores je porad krasna a sva.. jen mne mrzi ze uz nikdy neuslisim the cranberries po hromade.

    Dolores je porad krasna a sva.. jen mne mrzi ze uz nikdy neuslisim the cranberries po hromade.
    • Re: Dolores je porad krasna a sva.. jen mne mrzi ze uz nikdy neuslisim the cranberries po hromade.

      Tady asi někdo neví, že Cranberries už zhruba rok zase hrajou, že byli v létě i V Ostravě a že chystají na příští rok nové album *3*
  • Dolores

    Ahoj, DOlores je úžasná, má nádhernej hlas, i Are you listening? bylo dobrý. Má teďka svoje stránky : www.doloresoriordan.com
    Snad někdy přijede do Prahy....
  • Dolores

    Dolores je skvělá, škoda že už její skupina skončila *9* ale maám všechny jejich písničky *14*
  • hippies

    Dolores je supeeeer mam jí moc rada spíva ndherně nikdo na ní nemaaaaaaaaaaaa :)
  • DolJeJednicka

    ludiaaaaaa Dolores ma v prahe koncert teraz 26.11. pridte ja sa za tesiim..je to moj idol to ako vyzera ako spieva proste ona je dar bozi sama o sebe *4*
  • poslouchám ji ráda

    Dolores je skvělá ! Poslouchám její novou sólovou desku a nemůžu si ji vynachválit :o) Dolores jen tak dál!!! *3*
  • ECC

    Pokud se zajimate o Dolores nebo The Cranberries navstivte Evropskou komunitu The Cranberries na www.the-cranberries.eu a forum na www.the-cranberries.eu/forum . Vsichni jste zvani, s pozdravem Anti
  • Dolores

    Dol je supr zpěvačka,má nádhernej hlas! Jen škoda, že už se Cranberries rozpadli. Každopádně se těšim na její sólovku,i když jsem četla, že to má být úplně něco jinýho. No tak uvidíme *3*
  • jedna fotka ??

    no lidi stidte se!!!Vždyt je tu jenom jedna fotka jí *13* ale já to brzy vynahradim *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit