Přejít na výpis diskuzí

Elen Černá-Valentová

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, mohla byste mi poradit, kde bych mohla sehnat Vase DVD cvičení po porodu? .Děkuji za odpověď. Dana
  • Moc mi připomíná Romy Schneider.
  • Rita Hayworth

    Elen je krásná, moc se mi líbí v tom dobovém kalendáři!
    • Re: Rita Hayworth

      Souhlasím, ale na té dobovce mi spíš připomíná Avu Gardner (viz foto) *14*
  • dovolená v Římě

    Milá paní Elen, přečetla jsem si, že doporučujete dovolenou v Římě. Můžete mi, prosím, poradit, kde se nejlépe ubytovat? Mockrát děkuji za odpověď. L.
  • kjhk

    jo a kdyžtak ta káča co vytvořila elen tak elen je modelka a ne žádná moderátorka?jo??degene!!
    • Re: kjhk

      milá chytrá jkn, tohle okno bylo vytvořeno ve spolupráci s TV Prima, kde jistě Elen nebyla jako modelka, stejně jako na TV3, CT anebo v rádiu. *3*
  • Vzteklá holka?

    *16* *15*
  • Plastika nosu

    Dobrý den Elen,
    chtěla bych se Vás zeptat u koho jste si nechala upravit nos a jestli jste spokojena?
    Děkuji
  • Dar-obraz

    Milá paní Eleno, chtěla bych Vám darovat obrázek, na kterém jste po druhé těhotná. Je-li to možné, ozvětě se mi prosím.Nevím, jak bych Vám jej mohla předat.... Děkuji a přeji hezký den.
  • Obraz

    Milá paní Eleno, nebudu psát o tom, že jsem taky fanynka Vás a Vašeho manžela-o tom jistě píše každý. Chtěla bych Vám věnovat malý dárek-Váš obrázek,když jste byla těhotná. Nemohu na Vás sehnat nikde kontakt....Pokud by to bylo možné, ozvěte se mi.děkuji a přeji hezký den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit