Přejít na výpis diskuzí

Elizabeth Taylor

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste film Cracked Mirror, tam byla skvela.
  • je a byla to kočka, všechny fotky super, akorát ve stáří bych ubrala make-upu a špěrků, už se to k ní nehodilo........
  • Happy birthday Elizabeth!!!! Love you image ;) *14* *14* *14*
  • Mne si ziskala filmem Cat On a Hot Tin Roof. Naprosto dokonalá herečka, skoda, ze herecka kvalita jiz pomaly, ale jiste odchazi. Tohle byla Pani herečka.
  • Moc dlouho to tady bez mj nevydržela :'( ale aspon je ted s nim :'(
  • tea301

    R.I.P

    Další hvězda Hollywoodu zhasla *9* když jsem se před chvílí podívala do zpráv a bylo tam R.I.P Elizabeth Taylor, nemohla jsem uvěřit :(
  • phoebenka009

    Odešla královna Hollywoodu

    Ach bože, není to tak dávno co nás opustil Michael a teď Elizabeth. Byla pro mě něco jako královna Hollywoodu. Za mlada byla opravdu krásná. Ale dožila se opravdu požehnaného věku.
    • ani ne..Požehnaný věk by byl tak o 10 let víc..
  • anet.k

    z mého blogu

    Celý odpoledne jsem byla venku, ale až teď jsem se dostala k počítači. Přihlásila jsem se na e-mail, ale než jsem stačila stisknout tlačítko "přihlásit", zastavila jsem se, protože tam byl odkaz na novinky a bylo tam něco o Elizabeth. Ani jsem si ten titulek pořádně nepřečetla a hned rychle klikla. Ani si neodvažuji sem psát, co se to stalo, ale stejně, vy všichni to víte. Nemohu tomu uvěřit, ale bála jsem se toho, že brzy umře. Úplně mi to prostě vyrazilo dech. A mám taky obavy z toho, že na ní bude zase bulvár vydělávat, jak na Michaelovi. :(
    Ale jedno je na tom pozitivní. Má nebo bude mít svatej klid, nic jí nebude trápit, bolet a to nejlepší je, že se možná setká někde s MICHAELEM ;)
  • eve-lyn

    ..

    Co říct,jen to,že byla dokonalá a nezapomenutelná ! :)
  • Velká hvězda !

    Odešla poslední z největších hvězd minulého století nikdy nezapomeneme !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit