Přejít na výpis diskuzí

Eric Dill

OSOBNOST 14.3.2009 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzanka12

    Bravo

    PsaLa jseM Do Brava aBy Nám NěcOo o NěM naPsaLy..... Tag Uw!DímE jEstLy se DoČkáMe asPoŇ maLíHo čLánKů* JestLy MůŽu PoraD!T Tag Taky P!šTe dOo BraVa aŤ nás je Wíc TřeBa se sLitujOu=)
    • Re: Bravo

      a dáš mi adresu na bravo *4*
    • ivisek77

      Re: Bravo

      Já psala do Popcornu *1*
      • zuzanka12

        Re: Re: Bravo

        Jj a KdyBy Tam Něco ByLo DaLa By Si Mi WěDěT?? =)
  • zuzanka12

    Eric

    Eric je z nich nejhezčí:o) Lowe100% <3*
    HoO BašTim MiLuju NewIm CoO WšEcHnOo
    a kWáSnĚ Spíwáá:o)
    NewIm Co sEm K nĚmU EtĚ pSáT PrOsTě MaXiMáLnÍ ZáWysLoSt:O) *14*
  • ivisek77

    Joo...

    Wow, tak jsem napsala Ericovi, jestli někdy bude v česku. Teď jen počkat na odpověď ale já chodím na němčinu, takže jsem psala pomocí slovníku na netu, takže tam bude nejspíš spoustu chyb ajajaj. No neva snad to po mě přečte a ani nwm jestli jsem napsala opravdu jemu nebo někomu jinýmu *1* doufám že jemu. Ach jo *4*
    • Re: Joo...

      ja sem mu taky napsal a vim jeho profil a email *14*
    • Re: Joo...

      ahoj kde si nasal jeho asadresu nebo neco na co jsi mu to poslala
    • Re: Joo...

      a kde si mu napislala a ako hmm ja to potrebujem vediet on je taky krasny pls
    • Re: Joo...

      dala bys mi pls jeho číslo nebo to na co si mu psala já ho miluju totiž asi stejně tak jako. *4*
      • Re: Re: Joo...

        Ahoj,četla jsem si diskuse o Ericovi...A četla jsem tvůj článek,že jsi mu prý psala bo co...PLS,nedala bys mi jeho adresu???Moc PLSím...Moc totiž Erica miluju a chtěla bych se ho na něco zeptat.Moc moc moc tě prosím *14* *15* *8* Jinak Eric je BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!
    • ashley.c

      Re: Joo...

      Čaues, hele já a moje kamarádka Erica upa milujem a ty jsi mu prej psala. Nechceš mi dát jeho adresu??? *4*
    • zanessa1995

      Re: Joo...

      mozna si mu psala v nemcine jo ale on je american takze to asi neprecte no a vcechach bude az kdyz ty tady nebudes
      • ivisek77

        Re: Re: Joo...

        Vtipný ty debile zmlkni!!!!!!!! Dyť ty určo ani nemáš jeho mail tak drž ju bya-bya *16*
        • Re: Re: Re: Joo...

          KAŽDY MA JEHO E-MAIL TY ČUPKO JEDNA!DRUHYM NADAVAŠ ALE HOVNO VIŠ O ERICOVI-KRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *16*
          • hruskova

            Re: Re: Re: Re: Joo...

            hele ty si jí drž sama já ten meil náhodou nemám tak newím co tady jako řešíš a neser se do druhýchc furt se do někoho musíš navážet tk drž tu svoji užvaněnou hubu..!! *1* *1* Seš trapná jak nevímco s tím navážením tk se laskavě vzpamatuij jo a čupka si ty sama!!xDxDxD_xP_xD já se tru válím smíchy po zemi z tebe..jáprostě z toiho nemužu co ty tady píšeš trapný jak já newím co..!xDxDxD *1*
  • zuzanka12

    Jééžííš

    Ježííš on je tag boží...... úplně LUXUSNÍ k SEŽRÁNí !!
  • zuzanka12

    JaSen

    Musíme ho dostat na prwní..... BEZKONKURENČNĚ jinak to newidím...... Prostě je tagt boží *14* *14* mucQ :o)
  • __paris__

    ;)

    ahojky..hele nevíte někdo přesnou adresu Erica?...za měsíc odlítam do USA a chtěla bych ho vidět *14* je božííí *14*
    • zanessa1995

      Re: ;)

      hele myslim si ze do zadnych usa nejedes a i kdyby tak ho neuvidis na takovou drzku by se nekoukl a nejsi paris oki hezkej den pa pa *5*
      • paige.mhatt

        Re: Re: ;)

        on chodí s Paris nebo co? *8*
        • zanessa1995

          Re: Re: Re: ;)

          Ne jsi fakt asi upadla na hlavu pro by chodil s paris jen jíříkám že není paris
          *15*
          • správně praštěný holky

            ahoj eric je tak nádhernej uuuuuuuuuuppppplllllnnnnnněěěěěěě boží a ten film správně praštěný holky je taky uplě super a tam v tom filmu mu to tak sekne !! je krásnej *14* *14* *14* ale ve filmu správně praštěný holky ta blondýna je docela hezká ale naštvalo mě to že si sní pak dal pusu to mě hrozně hrozně naštvalo *16* *16* a koukali smese na to s kamarádkou večer včera a já jsem na něj celou noc myslela *14* *14* *14* *14* *14*
        • ivisek77

          Re: Re: Re: ;)

          Já nwm ale myslím že asi ne *1*
  • Ehm ehm

    Ahoj holky. Tak jsem moc ráda, že jsem vám udělala radost tím, že jsem ho sem přidala =o). Musím uznat, že je strašně těžké, najít nějaké jeho fotky =o). Jinak mám jich v počítači ještě spoustu, tak až bude šas, dám je sem =o). Mějte se *4*
    • ivisek77

      Re: Ehm ehm

      jjjjj já sem taky dávám nějaký fotky tak budu ráda když jich tady bude co nejvíc Eric je *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nádhernej
  • paige.mhatt

    AHojky holky

    Ahoj,hele jak je to fotka kde je s těma dětma,ty sou jeho?
    • Re: AHojky holky

      ja bych rekla ze ne protoze vypada na 17
  • ..

    týýjoo...já ten filmík žeru(taking5-správně praštěný holky)..a vtom filmu to ericovi hrozně moc sluši.. *14*
    *14* ...vubec bych mu v tom filmu neřekla na 28.. i když když to natáčeli tak mu bylo 26.. ten film je už 2 roky starej..a když sem zjistila že v kapele the click five už eric není...sem i brečela...jo a holky..neiwm newim stěma časákama...já si naschvál udělala asi 10 e-mailu..a na těch 10 sem naspala do brava a i do popcronu aby daly něco o ericovi dillovi..... už to je dlouho asi ´2-3 měsíce..a vono nic..x( *8*
    • Re: ..

      to si udělala dobře já bych to taky udělala jenže naznam jejich e-mail *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • ivisek77

      Re: ..

      njn mě odepsali z Popcornu že se pokusí něco otisknout ze zahraničí.
  • ja ho miluju a je mi je dno co si ome myslite ale nechteho napokoji dekuji *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit