Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gábina je super . Má před soupeřkama náskok *3*
    • O klik a dle čeho?
  • dagmar.skacelova
    Gabino,koukam na vase vykony doslova jako na drat,jste sikovna zenska,a to nejen jako sportovkyne,ale na sportovkyni i velmi pohledna devcica,navic s Vas srsi tak srdcarske charisma,ze by si z Vas meli mnozi znami a zkuseni sportovci priklad,o biatlon bych normalne nezavadila ,nikdy me prilis neoslovoval,ale od letosni Olypmiady si Vas uz ujit nenecham a ani tento sport,Vasemu tymu drzim moc palce,jste pasaci,jen vice takovych lidicek jako jste vy,ceske bojovne srdce se ve svete neztrati,ze zeleneho ostrova troljlistku a harfy Vas moc zdravi a palce drzi Dasa! *3*

    Biatlonove holky nelze nemilovat! *4*
  • Ahoj Gábi.Gratuluji k včerejšímu vítězství ve štafetě.Ste super a at vám to dobře jezdí,Vokololok
  • Gabča už jede do cíle,
    Gabča už sprintuje.
    První místo má v kapse,
    vítězství je tu.
    Na cílové rovince mává vlaječkou.
    V příštím závodě už bude ve žlutém,
    bude nejlepší.
    Sláva,sláva, sláva
  • Má žena sleduje biatlon žen a velmi Vám fandí.Chci ji k životnímu jubileu překvapit a sehnat vaši fotografii.Na koho se mám obrátit? Děkuji a také já Vám přeji další úspěchy .

    mkohoutek47@gmail.com
  • Gábi bleskurychle v před
  • Gábino moc gratuluji ke sříbrné medili jen tak dál. Vyhraj i zbytek Ms ve Finsku fanoůšek Lukáš z Hradce Králové.
  • Gábi chci ti popřít k svátku a zárověn říct jaká seš nadaná s 9 místa na 2 to ja supéééééééééér!Skvělý výkon! POKRAČUJ! *3* *4* *14*
  • Moc vám gratuluji k vítěztví moc vám to přeji Martin Valenta
  • Nesmírně obdivuji vaši práci. Je úžasné, že jste tak výborná a silná sportovkyně jako krásná žena. V mých očích jste jasnou jedničkou českých výběrů a regulérní vítězkou všech světových pohárů, olympiád a všech soutěží týkajících se vás. Když jsem na vás koukal jak jedete, jak jste za sebou nechala polovinu závodnic. Medaile je hezká záležitost, ale pro mě jste zvítězila tím, že jste předvedla na trati něco co nikdo nedokázal. Děkuji vám jste moje motivace. A k tomu všemu jste nádherná, mohla byste k tomu připojit i modeling. Je velká radost dívat se na vaše výkony. A i když jsem měl takovou možnost jen v televizi, musím vás aspoň jednou vidět na živo a to už bude i ta medaile. *3* Jsem hrdý čech a jsem hrdý na celou českou výpravu. Děkujeme vám! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit