Přejít na výpis diskuzí

Georg Listing

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k 27 narozkám!;)
  • miss_princess

    HB

    No kruci Geoš má narozeniny..:DDD Alles Gute
  • Germany

    Happy birthday to you,Georg! *8*
  • iwush48

    :)

    všechno nejj :)
  • Proč buď ten nebo ten?

    Když to tak vezmu tak na každym z těch kluků je něco... Jasně mám nějakýho oblíbenějšího než druhýho ale mám je ráda jako celek... No co myslíte šel by pop-Rock bez bicích? NE!
    a bez baskytary? NE!
    bez kytary? NE!
    a beze zpěvu? raky NE!
    Takže když se řekne Tokio Hotel tak si nevybavím ani Toma ani Gustava ani George ani Billa... Ale Billa,Toma,Gustava a George.Protože je to parta,bez který už by ta pop music nebyla to pravý *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • 0.lara.0

    Happy B-day

    všechno nej Georgu :) <3
  • miss_princess

    alles Gute.

    Alles gute Georg...:D viele Liebe und Glück...:D *1*
  • oooooH?!

    Prej při jedno rozhovoru odpověděly tohle:

    Budete na turné po Evropě skoro čtvrt roku. Neotravuje vás to být pryč z domova na tak dlouhou dobu?
    Bill: Je to jako když se stěhujeme se vším naším tourbusem, takže bereme celý...
    Tom: Domov.
    Bill: Domov. A máme všechno. Svíčky a máme světla, vlastní postel. Yeah, bereme si vše do autobusu. Myslím, že je to na více než dva měsíce. A je to dlouhá doba. Ale myslím, že jsme připraveni. Máme dva autobusy pro kapelu a máme tam jako opravdové pokoje. Není tam jenom postel, máme hodně DVD a filmů a...
    Tom: Sexuálních hraček.
    Bill: Sexuálních hraček.
    Tom: Vibrátor pro Georga.
    Bill: Yeah.
    Tom: A je velký.
    Bill: Oh, velký.
    Tome: Takže potřebujeme místo.

    ***

    Kdybyste mohli vzít do tourbusu jenom tři věci, co by to bylo?
    Bill: Pro mě by to byl jeden z mých psů a jedna taška se vším, co potřebuji a potom možná můj laptop. Yeah!
    Gustav: Já bych řekl, že bych vzal tři tašky se všemi věcmi, které potřebuji.
    Georg: Já bych vybral...
    Tom: Velký vibrátor.
    Georg: Svoji přítelkyni...
    Tom: Velký vibrátor.
    Georg: Mého nového psa....
    Bill: Takže tvoje přítelkyně je pro tebe věc?
    Georg: Co? Je věc?
    Bill: Je pro tebe věc?
    Georg: Je pro mě ta jediná věc. A možná moje DVD sbírka.
    Tom: To není jedna věc. DVD sbírka, má asi sto DVD. A je to hloupé.
    Georg: DVD box.

    *15* *15* *15* *15* myslítev že to je pravda? *15* *15* *1*
    • lissi117

      Re: oooooH?!

      Jestli je to pravda, to nevím. Ae je to fakt dobry *1* *1*
  • já ho miliju pstě

    já ho pstě miluju on je děsně sexy a já bych ho nejradši upe vojela xD *15* *15* *15* mno ale předtim se mi nelíbíl připadal mi tlustej ale ted je fkt k sežrání *15* *14* *14* *14* *1* *1*
  • jj

    Jo a taky nechápu proč chodíte jen k billoj a tomoj a píšete billik je nejhezčí a tom je nádhernej přitom gustav i georg jsou taky pěkný. Já teda mimochodem miluju billa a přitom o něm píšu. prostě th miluju a billa taky a i kdyby v th byly ti nejhnusnější kluci na světě.
    • 0.lara.0

      Re: jj

      proč sem pleteš US5?? já jsem se tu teda nic o nich nedočetla :D btw obě dvě skupiny jsou skvělý :) až do 15. března letosního roku bych nevěřila, že je možný bejt fanska US5 a zároveň poslouchat Tokio Hotel :D ale jde to a je to parádní kombinace :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit