Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😍

  • celtic.man
    Je nádherný! *14* *3* *4*
  • najskrajší herec akého poznám, no vážne. :DD je to skvelý herec. SKORPION.
  • Pokud máte facebook tak dejte prosím lajk mojí stránce o Gerardovi,název má Gerard Butler CZ & SK *14*
  • jeto frajer
  • Happy B-day Gerard *14* *4* *3*
  • Na žebříčku TOP fotografie je dost podezřelé že se tam nacházejí stále jen ty samé fotky osobností. Některé jsou opravdu úžasné, ale některé se tam podle mě dostali pomocí pouze jedné osoby.
  • Mne sa tento herec vôbec nepáči. Neviem čo na ňom vidíš a prečo mu lajkuješ fotky. Asi sa ti veľmi páči. Ale nemám nič proti takým "mužom". Aký odpadový herci z Ordinácie a ďalších filmov? A ty si čo? Podľa všetkého iba počítačový maniak, ktorý každý deň chodí na Osobnosti.cz. No prepač, ale pred tým než sem napíšeš že nemám pravdu, tak sa nad sebou zamysli.
    • Nejprv se zamysli ty než něco napíšeš...tento herec se narozdíl od jiných celebrit chová slušně,je talentovaný a má velmi dobré srdce,ale chápu že se nemusí líbit každému...jo a neplést si mně s tím vaším takzvaným ´´počítačovým maniakem´´ jsem jiná osoba,jsem Aneta děkuji za pochopení ;-)
      • ...a fandím i jiným osobnostem než Gerrymu,třeba jako Josh Groban,Celine Dion,Il Divo,Westlife a další *2* *7* *4* *5*
  • Gerard Butler je velmi dobrý herec a skutecná celebrita,ne jako ty nase soucasné odpadné celebrity z Paneláku,Ordinace v ruzové záhrade nebo Gympl s (ru)cením omezeným
  • kaculencicka
    Krásný vánoční čas a v Novém roce zdraví,štěstí,lásku a to ostatní se poddá :-)
    • Taky přeji hodně štěstí,zdraví a lásky a TAKY HODNĚ gERRYHO V nOVÉM ROCE ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit