Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lyn-z

    ja si myslim ze za tho muze Lyn-Z ze se thak zmenil..je uplne zaslepeny laskou... jako ja mam Lyn-Z rada ae uplne ji miluje a uz pomalu nevi jak se sam chova *9* *9* *9* *7*
    • Re: Lyn-z

      mluvis mi z duse... *9*
  • Proč to tak berete ? - k Bandit a Lyn

    Proč to tak řešit . Neznáme Lyn natolik abychom mohli říct že nebude dobrá matka nebo že se nehodí ke Gerardovi .100% tvrdím že nikdo z vás jí nemůže znát a utdíž nemůžeme tak kritizovat . Přejme jim at jsou štˇastní , at jsou zdraví a Bandit je zdravá (at jí nepotká osud jako skylar neil a mnoho dalších dětí ), přejme jim to rodiné štěstí . Četli jste těžši než nebe ? O kurtovi ? Taky neměli jeho ženu rádi a obvińovali jí že kvůli měnu bere drogy . Ale podle jeho deníků a výpovědí atd .. byli štastní , chápali se a bylo mezi nimi nějaké pouto .
    Přejme jim to lidi
    • michala554

      Re: Proč to tak berete ? - k Bandit a Lyn

      MOJE SLOVA...vždyť zvládají (podle toho co vidím) roli rodičů líp než mnohý "normální" lidi a navíc dělají do muziky...Přeju jim to a doufám,že jim to dlouho vydrží :)
  • rpattz

    Gerard a Lyn

    Já nevím...Lyn vypadá hezky, ale posoudit nemůžu jestli bude dobrou mámou. Rozhodně si to myslí Gerard. Moc mu to přeju. Doufám, že to jednou bude průkopnice MCHR *1* bylo by hezký mít takovou další generaci My chemical romance. Doufám že brzo zveřejní nějakou hezkou rodinou fotku. Už jsem nedočkavá a chcu ju vidět. Opravdu nemůžu posoudit jaká bude Lyn máma, ale doufejme že se z Bandit vyklube něco hezkýho a z Lyn se stane dobrá a hodná máma, jako je pyšný Gerard *1* *1* *1* *14* *14* *4*
  • Ehm

    no jo Gee je napůl Skot a na půl Ital, páč jeho matka je Italka a otec Skot, já to vim moc dobře...no a ohledně EMO...První kapela co se k Emo hlásila byli Rites of Spring, v polovine 80. let, takže to asi nevymysleli puberťáci... *13* Taky je víc takovejch Emo kapel který taky nejsou v pubertálním věku jako třeba Billy Talent. O MCR se taky dřív psalo že EMO jsou a oni taky byli, bohužel, časy se mění a lidé taky... MCR se změnili a EMO nehrajou, vlastně nehrajou nic jednotnýho, protože The Black Parade je dost různorodý CD. Jestli se vám to někomu moc nezamlouvá, tak je to váš problém a budete si na tento fakt muset zvyknout. Osobně jsem v kontaktu s některejma EMO kapelama, který jsou EMO a EMO nejspíš zůstanou, tak zdar a sílu. Jo a smiřte se s tím!!! *10*
  • Prečo, toľko, dislikov?! *13* *13* *13*
  • gerard

    nevíte někdo kolik měří?
    • Re: gerard

      NEEENE !!!!!!!!!!!ON MĚŘÍ 170 CENTIMETRŮ,ALE ABY NEBYL ZA PRCKA TAK UVÁDÍ VÍC http://www.celebheights.com/s/Gerar d-Way-4024.html
      • geewayli

        Re: Re: gerard

        hej tak to je krutý aby měřil tak málo *1* ho za chvíli dorostu *1*
    • Re: gerard

      Meří 5,9 stop což je přibližně 179 cm
      • Re: Re: gerard

        To si děláš prdel *1* fanatička... *9* *1*
  • JO no ...ALE!

    jo no gerard je nádhernej...hlavně když je spocenej jako prase a lije z něj pot co:D...no co jsem byla na koncertě...tak polovička "faninek" odcházela sklamaná...nalijme si čistého vína...propocenej a mokrej Gee není k nakousnutí...ale já bych si do něj i tak kousla...a to pořádně...to je prostě chlap :P :Dprostě ho žeru.... *14* at si říká kdo chce co chce *16*
  • no jako nwm jo

    no jak taj rikate ze se porvel s frankim tak to me teda prekvapuje muj boze ja nwm co si o tom ted mam myslet no ele jesi fkt tak jako je to magor ne...... fkt to nechapu ze by tohle udelal to se teda zmenil
  • PRO KKÁÁÁJUUU

    ano má...osobně to přiznal v jednom živm rozhovoru na mtv...je zasnoubenej....faninky brečte.... *8* *9*
  • hlasovat!!!

    hlasujte pro tuhle fotečku *14* a dávejte jen samý desítky!!! *14* *14* *14*
    • Re: hlasovat!!!

      http://foto2.osobnosti.cz/97115.php ?7838

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit