Přejít na výpis diskuzí

Hans Hinterseer

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj nevíte kdy slaví Hansi Hinterseer svátk


    Pepa
  • Od chvíle,kdy máme satelit, sledujeme pravidelně hudební pořady na německé televizi. To je něco, co se jen tak nevidí- výprava, oblíbení zpěváci, " Štádl ",atd. Naši by se měli aspoň trochu inspirovat !!!
  • Ahojte všíchni příznivci Hansiho,

    také jsem viděla v rak. televizi pořad k Hansiho 60. narozeninám a souhlasím, byl úžasný - Hansi i pořad. Ani jsem netušila, že Hansi je až taková hvězda!
    Opravdu škoda, že u nás ještě nevystupoval, ale je pravda, že německá hudba u nás příliš neletí a lidé Hansiho moc neznají. Ale Kája by si jej
    na svůj koncert jako hosta pozvat mohl a tím jej našim divákům představit.

    Takže Hansi, ještě jednou ALLES GUTE ZU DEINEM GEBURTSTAG a ať Ti to ještě dlouho zpívá!!
  • Proč naše "kultura" taky nezná takové zpěváky?
  • Teď jsem se dívala na pořad rakouské televize k 60. narozeninám Hansi Hinterseera.

    Úžasný člověk, vynikající sportovec a zpěvák, který svými písněmi potěší každého svého příznivce.

    Hansi, všechno nejlepší k Tvým zítřejším narozeninám (2.2.2014) a hlavně hlavně hodně zdraví, abys nám, Tvým fanouškům, mohl ještě dlouho rozdávat radost svými písněmi.

    Škoda, že jej u nás v Česku zná málo lidí. Jeho písně rozdávají radost a chytají za srdce.

    Zpěváka Hansi Hinterseera jsem objevila až při mé návštěvě v Německu před 6 lety. A od té doby je to pro mě zahraniční zpěvák č. 1.
    Karel Gott by jej mohl pozvat k nám do ČR. Bylo by to úžasné.
  • můj nejoblíbenější zpěvák je to *3*
    jeho písně se mi líbí už dlouho
    je to úžasný zpěvák
  • jsem Hansiho fanynka
    líbí se mi jeho písně
    díky Hansi *14*
  • Milí fanoušci, s politováním Vám sděluji, že konzertu HH v Česku se asi nedočkáme - ze strany pozvání Karla Gotta,tedy určitě ne !HH není u nás znám, neprodávají se zdejeho desky , neví se, zda by o to Hansi a jeho gramofonová firma vůbec stála a navíc by mu posluchači nerozuměli - tolik ze stanoviska Karla Gotta k mému dotazu
  • Turné 2012 - konzert HH ve Vídni byl úžasný, atmosféra a zážitek neopakovatelný, díky Hansi za krásu duše, kterou rozdáváš, škoda, že nekonzertuješ i v Česku
  • Hansinko, dávej si pozor na pravopis, je to smutné .............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit