Přejít na výpis diskuzí

Ian Gillan

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ian Gillan je démon. Při jeho zpěvu mám husí kůži a to mám už přes 6 křížků. Nalévá mi do žil novou krev a vidět ho naživo je zážitek na celý život. Na pódium přišel naboso, černé plátěné kalhoty a černé obyčejné tričko, ale to co předvedl je opravdu bomba. Z toho plyne, že ti co nic neumějí si musí strkat zlaté péra do řiti, aby upoutali pozornost, těm druhým stačí tričko....
  • Pán spevák
  • Ian Gillan je perfektni zpevak, hoci uz je mu 67 let. Zpivat rozhodne umi, i kdyz se trapi s vyskama. DEEP Purple je Kult, o tom zadna debata nemusi byt *1*
  • Opakujem sa ale on je THE BEST OF!!! *4* *5*
  • Moooooc dobrej zpěvák a Deep Purple je pro srdeční záležitost, miluju je. Byl jsem na nich pouze 4x , ale jsem š´tastnej,že jsem je viděl . Doufám,že snad ještě přijedou!!!!
    • Tož vzhůru v srpnu do Slavkova *3*
  • Ian Gillan je jednoznačně úžasný zpěvák a je to zároveň největší chuligán všech dob. Dokud bude Ian zpívat, rock nezemře!
  • lan je opravdu skvělý spěvák dokáže zaspívat cokoli,má nejlepší hlas ze všech spěváku to je jasný.Poslouchám ho o dětctví ale nikdy jsem neměla možnost získat nějak jeho autogram protože ani nevím jak.tak bych vás chtěla poprosit jestli náhodou někdo neví jak ho získat tak mi to se prosím na pište budu vám moc vděčná splníl by se mi tak životní sen díky moc. *4*
  • dobrej

    Ian gillan je podle mě společně s Robertem Plantem nejlepší rockový zpěvák všech dob - ačkoli nejsem žádná velká rocková fanynka i tak si myslím, že snad každému musí mrazit když slyší Child in time nebo jeho Gethsemane z nehrávky Jesus Christ Superstar, stejně jako mě mrazí když slyším Kashmir od R. Planta.
  • :-)

    Je to Král králů nejlepší zpěvák Hard rocku vůbec!!!! *3*
  • madame.de.pompadour

    Best

    Ty jo, já mám ráda hodně zpěváků, ale myslím si, že Ian je prostě jeden z nejlepších...co on s tím hlasem dovede...... *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit