Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ian je hrozně k sežrání ty jeho oči jsou nádherný. <3
  • Takže lidi jsou tady tři strany:
    1 strana je ta co chce Iana a Ninu spolu
    2strana je ta co chce Iana a Nikki
    a 3 strana je ta co chce Ninu a Paula.
    Hele každý má na ně nějaký názor já si třeba myslím že Nikki je pi.. a že by měli být Ian a Nina spolu.
    Ale moc mě těší že jsou spolu Phoebe Tonkin a Paul *15*
    Ale je tu ještě jedna věc co ostatní lidi nezajímá a to že MILUJU TĚ IANE *14* *14* *14* *14* *14*
    Tak a víc toho nenapíšu *4*
    • Aha:-DDD
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • Ian je tak hrozne sexy :D a je hrozne milej a proste boží <3 ale stejně se víc hodí k Nině :DD
  • ahoj Iane jak se mas miluješ opravdu nikki reed nebo jesde porad douzis po NINE napis chci doo veded joo papa cus bus audobus
    • Myslíš že se bude zabývat komentářama tady?!!Vždyť má dost svojich povinností a pochybuju že umí česky!!A kolik komentářů tu je i kdyby tu chodil myslíš že odpoví zrovna tobě?Neříkám, že mě by odpověděl ale jako už se vzpamatujte.Pochybuju že s někým z vás by chodil, když je to celebrita a ani ne česká -.-
      • A líbí se vám jen protože je celebrita
  • Jsem strašně moc ráda, že je ochránce zvířat a přírody. Já taky zvířata miluju, ale nejsem na zvířata,ale prostě je mam ráda.On je stašně moc sexy a hodnej. Zbožňuju ho! *14*
  • Zlatkaje
    Nejlepší Film co sem kdy Viděla Moc se my Libí :) Pořat se na Vás Dívám ?
  • love love love love
  • panebože no to si ze mě dělá měl si vzít Ninu *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ahoj Ian gratuluji k svatbe budte stastny *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit