Přejít na výpis diskuzí

Isabelle Caro

OSOBNOST 25.11.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikdy jsem nebyla hubená,ale na základce byly hodně tlusté holky a já naproti nim hubená. Nicméně ani tak jsem se neubránila slovní šikaně, která trvala rok a půl ohledně mé váhy. Fakt jsem tlustá nebyla, ale asi jsem se spolužákovi líbila, tak to dával najevo takhle blbě... a další se k němu přidávali. Když ve třídě nebyl, tak bylo vše ok. Brečela jsem nad šatníkem a nad tím, že si nikdy kluka nenajdu. Pak to přešlo a na střední jsem objevila lásku ke sportu...až fanatickou. 5x týdně 4h ve fitku, dělená strava-5x denně jídlo... ale obědy byly třeba malá krabička suchých brambor s kořením... měla jsem při 164 cm 48 kg... jenže jak jsem tělo ochuzovala, tak si o to začalo říkat. Bulimie 4 roky, navštěvování stacionáře pro poruchy příjmu potravy. Hurá, byla jsem silná, pomoc jsem si vyhledala sama a dokázala to. Nezvracím...jenže z hlavy nedostanu ty můry ohledně mé postavy. Vyšplhala jsem se kvůli hormonální poruše ze 48 na 68... nyní mám 60,9 a i přesto se stydím před přítelem svléknout, nevěřím lidem, ženám, mužům, že jsem krásná. Stydím se do plavek a když jsem v přiléhavém oblečení. Je to tak zbytečné, když vidím, jak mnohem větší ženy nosí upnuté hadry a přeci se umí nosit a lidem se líbí. Zabývám se hovadinama...úplnýma...vím to... ale nejde to z hlavy. A je fakt, že kdo nepoznal, neví a nemá právo kritizovat ...
  • ahoj já sama si myslím že je to hruzne jestli tady je naka anorekticka nechtela by se mnou udelat rozhovor na muj blog pls kdyztak napiste na: victoria.leans@seznam.cz
  • kdyz mi bylo 12 let..byla jsem velmi uspesna jak ve skole tak i ve sportu..sport jsem nechala, začala jsem se věnovat jen škole..chtěla jsem byt vždy perfektní. K dokonalosti mi "pomáhalo" nejíst..ve svých 15 letech jsem měřila 162 cm a vážila 32 kg...uvědomila jsem si to, až jsem zkolabovala a probudila se v nemocnici..od pobytu v nemocnici jsem snědla celou housku až po 3 měsících..musela jsem opakovat ročník ve škole, musela jsem pořád chodit k psychiatrům atd..A TIŽE KLUCI CO ŘÍKAJÍ ŽE JSOU HOLKY TLUSTÝ, TĚM BYCH S NEJVĚTŠÍ ÚCTOU NAKOPALA DO Č***KŮ! anorexie nepostihuje jen holky, ale i kluky!! a mimochodem, je hodne situaci, kdy muzou byt vsichni psychicky na dne..a na jidlo si ani nevzpomenou..není to jen o tom, jak "být dokonalou"!!
  • Presne tak .. ten chlapec vôbec nevie o čom hovorí .. vždy som si priala byť modelkou, v 15rokoch ako sa mi podaril aspon krok k môjmu snu sem dostala ponuku od modelingovejagentúry (fotila sem spis len na nejake reklamy do letákov apod. ) u nás sem predvádzalapár modelov, takže žiadna sláva chcela sem viac. moj šéf chcel mi dal ponuku na glamour fotky, tak som to prijala .. lenže ako som sa na tie fotky spätne pozrela tak som sa tamzrazu videla tučná .. potom sem pri focení mala problémy a strach aby neco nešlo vidieť odmietala som niektoré oblečenie .. v 16 ma vyrazili .. mala som strach o svoju budúcu kariéru a tak som držala diéty čím ďalej viac cvičila a nejedla až sem svoje jedlo obmedzilana na jeden jogurt a to sem si ešte ulívala a jeden plátok šalátu, pila som vodu z uhoriek ..potom mi začali silne vypadávať vlasy skoro som už nemenstruovala, moje okolie to jasne videlo ale ja som si to nechcela pripustiť .. rodina ma chcela dať liečiť .. ale v tom období som z ničoho nič začala jesť (tak si mysleli že som už zase ok) lenže nevedeli že jk som sa takto,, až přežírala''som to taky všetko vyvrátila .. mala som kŕče v bruchu spala som 12 hodín denne a rovnako som bola unavená ..až jedného dňa som sebou prezradila na chodbe pri snahe ísť na záchod .. previezli ma do nemocnice a tam mi zistili mentálnu anorexiu a bulímia .. Až keď som bola v vážnom ohrození života a po solupráci psychiatrov som pochopila .. pozerala som sa na seba do zrkadla a videla som tam hrubú škaredú babu .. mala som 34 kíl na 165cm .. trpela som jej anorexiou 5 rokov a 2 bulímiou. . Isabelle sa stala môj vzor ... okolí pre mňa vôbec nebolo oporou právě naopak ,bála som sa vyjsť von áno, teraz som konečne zdravá ale vnútri to so mnou ostane do konca života .. ted je mi 25 pracujem ako návrhárka, občas robím prednášky na školách mladým dievčatám, mám krásneho a milého muža a milujúcu rodinu:) .. od tej doby viem žesi mám života vážiť .. Minulý rok me to veľmi zasiahlo tak prišla správa o Isabellině smrti .. a aj tak už sa o tom nebojím hovoriť a práve varujem všetky mladé dievčatá .. takže aji blbédve prepichnuté gumy by nestáli viac ako jeden život modelky ktorá sa snažila o niečo čo tynikdy nepochopíš;)
  • Zemrela

    Zemrela 17.11.2010
  • wendy92

    Síla...

    Ty voe..o tu bych si ani neopřel kolo..by mě těmy svýma kostma propíchala všechny gumy... *1*
    • Běž se zahrabat a to hodně hluboko ty č.ráku !! Tvůj ,,mozek" toho asi moc neprobral, co? -.-
    • Re: Síla...

      si normalnz< vies ako s apri tej chorobe trpi< nevies si prectavit ako boli kazdy pohlad vycitka a vzsmech je to najhorsia choroba aka moze byt
      je to choroba o strate vlastnej hodnoy NIKDZ TU CHOROBU NEPOCHOPIS AK JU NEPREYIJES A TO NEPRAJEM NIKOMU VIES AKE TO JE KED TA LUDIA ODMIETAJU A NICIA...zobud sa co vravis
      • Re: Re: Síla...

        ja som mala pri vyske 167 centimetrov 39 kylov ato rok a pol krasne som sa s toho dostala .. nehambim sa o tom hovorit trpela som bulimiou 6 rokov a rok a pol som mala anorexiu JE TO STRASNA CHOROBA stala ma vela psychickych sil a vela som si vytrpela teraz mam 52 kylov a je mi fajn .... je to zavazne ochorenie a nejde len o chudnutie ..keby studujete psychologiu zistite ze vela prvkov sa da najst v tejto chorobe z oblasti porovnavacej psychologie zvierat...ja som sa vypracovala na NORMAL vdaka pevnej voli a pochopeni ZE NIKOMU NEMOZEM DOVOLIT PONIZOVAT MA chcelo to vela sil a som sa aj naplakala ked sompriberala .. bolo to tazke lebo tu neslo o vahu ALE STRATU CHUTI DO ZIVOTA mne ublizili spoluziaci vysmechom .. a teraz? kde som? zdrava krasna a stastna .. dalo mi to vsak aj nieco ..... dalo mi to silu ist dalej a pomahat inym HRANICA MEDZI STATNYM ZIVOTOM A BOLESTOU Z VLASTNEHO BYTIA JE UZKA
        NIKDY NESUDTE ..... TA ZENA OZAJ VELA TRPELA A CHCELA POUKAZAT NA TO KAM TO VEDIE...
        VERTE MI JU JEJ POHLAD NA TELO NETESIL !
    • Re: Síla...

      Ty seš asi úplně debilní tahle slečna trpěla nemocí bojivala sní a umřela a ty se jí ještě budeš smát.!? Tak si úplně debilní!Chtěla ch vidět tebe kdyby ti tohle někdo napsal!
      • Re: Re: Síla...

        konecne rozumny nazor .... vlastne ma tesi ze su aj taky citlivejsi ludia ako si ty .... bez takych by sa tie dievcata nevedeli dostat s problemov
      • Re: Re: Síla...

        Neodsuzujte tak rychle. Psal ten příspěvek rok a půl před její smrtí. Takže tenkrát nedělal pošklebky vůči zemřelé. A přiznejme si, když tato kampaň začala a nebyla ta holka ještě tak známá, kdo by si od pohledu neřekl, že vypadá děsně a co se tý anorektičce asi tak může honit hlavou
        • Re: Re: Re: Síla...

          ta anoreticka ma v hlave jedine strativ vlastnu hodnotu ayaujem okolia chce vzpadat desne leo si prestala vayit samu seba .... VED TO CASTO VY MUZI VELA NICITE TZMI VASIMI NARAZKAMI
    • Re: Síla...

      Ty seš asi universální DEBIL co ???
    • Re: Síla...

      přesně a to to byla modelka
    • Re: Síla...

      Kretene.
    • Re: Síla...

      Hlavně, že ty jseš jistě krasavec.. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit