Přejít na výpis diskuzí

Iva Kubelková

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • královna krásy

    Iva je klenot České republiky ! Nejen,že oplývá nadpozemnsou krásou,kterou se může rovnat i takové Monice Bellucci,ale je to i velmi chytrá,vzdělaná a vkusná žena.Škoda,že je mezi našimi modelkami unikát.Mít takových víc,ČR se stane nejnavštěvovanější zemí *4*
    • Re: královna krásy

      Je opravdu krásná, k tomu není co dodat. A srovnání s M. Belucci sedí. Bude krásná i v době, kdy si my ostatní nebudeme vědět rady se svými povadlými půvaby.
      • Re: Re: královna krásy

        *3* KVÍTKO a BERUŠKO ! *4*
        PŘESTOŽE UBĚHLY 2 ROKY OD VAŠÍCH PŘÍSPĚVKŮ NAPROSTO S VÁMI SOUHLASÍM ! IVA JE VELICE PĚKNÁ ŽENA I NYNÍ A NAVÍC MÁ VELMI KRÁSNOU DCERU !!!JSEM RÁD,ŽE NA SVĚTĚ JE MNOHO KRÁSY A HLAVNĚ PĚKNÝCH ŽEN !!!
        *3* GEORGE *1*
  • Fajnáskové děvče

    Iva se mi jeví jako fajn děvčisko,a ještě k tomu je *5* krásná...
  • IVA JE NÁDHERNÁ !!!

    *14* *14* IVA JE VELMI PĚKNÁ ŽENA ! *3* IVUŠKO,GRATULUJI VÁM K VAŠÍ DCEŘI A PARTNEROVI! VRÁTIL JSEM NEDÁVNO DO ČR A MŮŽU ŘÍCT, ŽE MÁTE OPRAVDU DOKONALOU POSTAVU(viz. posl.foto).
    PS-DOST MNE UDIVUJI (PO PŘEČTENÍ CELÉ DISKUZE)NĚKTERÉ ZÁVISTIVÉ A RÁDOBY KRITICKÉ ČLÁNKY, ASI JDE O LIDÍ ZAKOMPLEXOVANÉ!JÁ TAKOVÝM ŘÍKÁM JEDNODUŠE ZASRANÍ RATLÍCI !!! *13* *8* *13*
  • Blahopřání k promoci !

    MILÁ IVO!
    GRATULUJI VÁM Z CELÉHO SRDCE K VAŠÍ PROMOCI !!!
    Jiří
    *4* *15* *3* *15* *15* *15* *15* *3* *15* *3* *5*
  • NÁDHERNÁ ŽENA!!!

    *4* IVA KUBELKOVÁ JE OPRAVDU MOC KRÁSNÁ ŽENA. *4*
    IVO,PŘEJÍ VÁM A VAŠÍ RODINĚ VŠE NEJLEPŠÍ,AŤ SE VÁM HODNĚ DAŘÍ!!!
    VÁŠ FANOUŠEK JIŘÍ *3*
    • Ivuška

      Ivča je ta nejnádhernější kost,kterou jsem kdy viděl.Je to prostě překrásná žena kterou chce každý muž. *14* *14* *14*
  • POZDRAVY PRO IVU -NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENU V ČR

    MILÁ A NÁDHERNÁ IVO !!!
    PATŘÍTE NYNÍ K NEJKRÁSNĚJŠÍM ŽENÁM !!!
    NEMŮŽU POCHOPIT U NĚKTERÝCH PŘÍSPĚVKŮ TU HNUSNOU ZÁVIST !!!
    PROTO IVO JEŠTĚ JEDNOU PŘEJÍ K ÚSPĚŠNÉ PROMOCI !!!
    POSLEDNÍ FOTKY JSOU VELMI NÁDHERNÉ !!!
    IVUŠKO, DRŽÍM VÁM I CELÉ VAŠÍ RODINĚ PALCE A AŤ SE VÁM JENOM DAŘÍ V DALŠÍCH DNECH!!! *3* *4* *3* *15* *15* *15* *15* *14* *15* *15* *3* *1* *1* *3* *13* *5* *15*
  • lamerienda

    princezna

    Hej lidi ona je tak pieknáááá !
    Potkala sem ji s kočárem na Václaváku, tý to tak seklo! Všechny zbytečný kilogramy po porodu shozeny a vypadala mladší než já(21) Má nádhernej vobličej a měla krásný šatky ! Tý ani to dítě nezabrání aby se kolem ní motali a vzdychali chlapi !
  • těhotná

    Ivě bříško moc moc sluší, hned má víc šťávy, mimčo jí přeju. Je to úžasná a dokonalá žena jak má být !
  • IVUŠCE !

    MILÁ IVO!
    POSÍLÁM MNOHO POZDRAVŮ A PŘÁNÍ VŠEHO NEJLEPŠÍHO VÁM A VAŠÍ RODINĚ !!!
    JIŘÍ
    *3* *15* *3* *15* *14* *14* *14* *15* *3* *15* *1* *13* *4* *15* *4*
  • OBDIVUJI VÁS !!!

    Milá IVO !
    Obdivuji Vás strašně moc! Tak dokonalou postavu jsem už dlouho neviděl!Přejí mnoho úspěchů a štěstí v životě !!!
    John *5*
    *3* *14* *3* *15* *14* *14* *14* *15* *3* *14* *13* *15* *4* *15* *13* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit