Přejít na výpis diskuzí

Iva Lecká

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Iva

    Minulý týden jsme obě jely nakupovat autem...a zaply jsme si rádio,náhodou nám tam naskočilo Rádio city a příjemně naladěná moderátorka Iva lecká...Musím přiznat,že od té doby její ranní vysíláni posloucháme každý den. *3*
    • Re: Iva

      četli jste třeba její články??Jestli ano a stále o ní tvrdíte jak je nejlepší..asi ani jedna z Vás nemá IQ dostatečné.. *13*
  • Iva lecká

    fandíme Ti!!! *14*
  • Škoda...

    Velmi mě mrzí,že Ivu Leckou už nevídám na televizních obrazovkách?Kam se tahle talentovaná dáma poděla???Je to opravdu škoda,moc rád sem sledoval Prima jízdu kterou moderovala...snad se dočkám jiného pořadu,ve kterém ji budu moci zase vídat...Richard B. *3*
  • s vtipem ke všemu -výborná komunikace !!! bravo iva sexy hlas parták příjemné zabarvení jen taK DÁL
  • Měla hodně milenek *1*
  • Konečně na mě někdo neječí z televize!

    Iva lecká je velmi příjemná a sympatická nová tvář televize Prima. Je mi rozhodně sympatičtější než Tina Pletánková co si šlape na jazyk. V poslední době jí to moc sluší, má novou image, což se mi líbí. Konečně někdo s příjemným vystupováním, kdo na mě z obrazovky neječí, ale je příjemný se na něj dívat a poslouchat ho (ji).
  • Jsem velmi ráda,že televize prima vzala na svou obrazovku konečně někoho schopného a příjemného,doufám že se s Ivou budu moci setkat v Tv i nadále.Rozhodně zajímavá by byla i její profesionální účast v seriílu Rodinná pouta.
  • Ano Iva!

    Iva Lecká je pro mne ta správná volba...těším se na den kdy až zapnu svůj televizní příjmač,tahle okouzlující dáma s černými vlasy se na mne krásně usměje...už aby to bylo ;) s pozdravem Martin *4*
  • Moje sestřička!

    Ivanka je nejbáječnější člověk na světě!!a mě můžete věřit,jsem její o deset let mladší sestra ;) *1*
  • Anoo!!

    tak jsem se náhodou dostal na Ivy fotky a zaujala mne ta,na které je spolu s jednou půvabnou slečnou??Kdopak tahle dívka je??Působí na mne velmi mile... *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit