Přejít na výpis diskuzí

Ivana Andrlová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masja58

    Greetings

    My name is Masja Stokkermans, actually, I really felt compelled to contact you after viewing your profile here. I hope we can have a positive correspondence, and also, we can work together? Please do not hesitate to get back to me via my private e-mail address [ masjast58@gmail.com ] for more details.With best regards in anticipation to hear from you soon.

  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a hodně zdraví.
  • obdivují Vás jste pořád na úrovni...
  • Vždycky jste byla krásná a vždycky budete..nejen v komnatách :)..
  • Všechno nejlepší k svátku
  • Ivanko,díky že jsi,mám tě strašně rád,jako jednu,dnes bohužel opomíjenou herečku v umělecké branži,jsem obyčený padesátiletý chlap a moc ti fandím.kája.
  • Mami všechno nejlepší mam tě moc ráda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Masja58

      Greetings

      My name is Masja Stokkermans, actually, I really felt compelled to contact you after viewing your profile here. I hope we can have a positive correspondence, and also, we can work together? Please do not hesitate to get back to me via my private e-mail address [ masjast58@gmail.com ] for more details.With best regards in anticipation to hear from you soon.

    • *12* *12* *12* *12* *12*
  • ivana andrlova je furt dobra ataky bude dobra ma krasne pohadky co ja vidim no nadhera například zahumny je drak krasne ja vam přeju hodne zdravíčka ste moje oblíbena herečka v pohadkach *14* *14* *14* *14* *2* *3* jasi furt říkam proč ja sem vti dobe nebyla jasem se narodila 2001 je mi 13 let *1*
    • Masja58

      Pozdravy

      Jmenuji se Masja Stokkermans, ve skutečnosti jsem se opravdu cítil přinucen kontaktovat vás po prohlédnutí vašeho profilu zde. Doufám, že můžeme mít pozitivní korespondenci a také můžeme spolupracovat? Prosím, neváhejte a ozvěte se mi na moji soukromou e-mailovou adresu [masjast58@gmail.com], kde získáte další podrobnosti.

      Masja S.

  • Určitě si zasluhujete prioritní roli ve filmu, budu na tom pracovat. Mějte stále tak krásný humor a nestárněte. Ozvu se.
  • Ivanko moc jste se mi líbila ve Všechnopárty. Pořád jste krásná. Vastik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit