Přejít na výpis diskuzí

Ivanka Devátá

OSOBNOST 1.1.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den paní Ivanko,
    nedávno mi moje teta vyprávěla,že s Vámi chodila v Brně do školy. Byla z chudé rodiny a bylo jí líto, že nemůže na školní výlet. Vy jste jí tenkrát na ten výlet donesla peníze a moje teta byla strašně šťastná. Opravdu mě to dostalo-bylo to od Vás moc pěkné, byla jste dítě s velkým sociálním cítěním. Letos též teta oslaví svou 80tku.Škoda, že není možné nějaké osobní setkání s Vámi. Přeji Vám hodně zdraví.
  • Všechno nejlepší pani Devátá a ať Vás neopouští humor. Ada
  • bubla007
    heske nazozeniny babicko mam po tope nosik
  • Právě jsem přečetla Vaši další knihu a potěšila se! Jste moc šikovná!
    K Vašim blížícím se narozeninám, Vám přeji hodně zdravíčka a náruč lásky! Tu naši, od čtenářů, máte!
  • Dobrý den paní Devátá, vždy jste se mě líbila jako herečka, ale i dnes se mě líbí Váš smysl pro humor. PREJI vám hodně zdraví a hlavně mnoho životního optimismu.
  • Vážená paní Devátá,
    moje tchýně by moc chtěla Vaši knihu V oblaku dezinfekce. Bohužel, mám
    dojem, že je již v celé střední Evropě vyprodaná. Můžete mi poradit, zda se ještě někde dá koupit nebo jestli se ještě někdy bude tisknout?
    Děkuji
    HV
  • Vážená paní Devátá,

    nedá mi to, abych Vám nenapsala, což normálně nečiním. Ale shlédla jsem Vás v Šípovinách a už dlouho jsem se tak nepobavila (naposled u F.R. Čecha). Váš smysl pro humor je báječný a Vaše knížky se moc pěkně čtou. Zejména Jen jednou mladá je vynikající.
    Dokonce mám už léta založený v kuchařce fejeton, který jste napsala "Chcete se pomstít? Žijte co nejlépe!" Zřejmě jsem tenkrát měla pocit, že by se mi jednou mohl hodit.
    Přeji Vám stálé zdraví, elánu, se mi zdá, máte dost, co nejméně nepříjemných sousedů a zkrátka vše dobré :-)
    Petra Tölgyesiová
  • Milá Ivanko, naše maminky byly přítelkyně a my si spolu hrály v Chrudimi v Kateřinské ulici jako malé děti. Moc se mi vše připomnělo po přečtení vaší knížky. Nemohly bychom se někdy setkat? Irena
  • Paní Ivanko, díky za dnešní ráno na ČR2. Je s Vámi legrace, život berete s nadhledem a proto se z toho ani nezblázníte. I paní Meruňková byla ráno moc fajn. MĚJTE SE HEZKY, BUDTE ZDRAVÁ!!!
  • Milá paní Ivanko, Vaše knížky mi připomínají mé vlastní zážitky, nejen
    z dětství.Často se k nim vracím a vždycky mne potěší a rozesmějí.
    Děkuji Vám a mám Vás ráda. Zdraví a štěstí k narozeninám přeje Marcela K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit