Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • phascal

    Tenhle....

    Tenhle člověk,je zvláštní,nejen že má ůžesný sex-apeal,ale je to i opravdu skvělý herec,bohužel čeští diváci nijak zvlašt neocenují herecké výkony,ale spíše posuzují vzhled.Jenže dobré na tomto herci je,že vypadá fakt skvěle a zároven je i výborný herec.Tenhle chlápek umí zahrát zdřejmě všechno,od homosexuálního kovboje...se dostal na poušt jako marinák,až skončil v bublině,jako bublinák,když bublina rupla,je z něho perský princ.Jeho herecká kapacita je větší,než u některých herců,kteří vypadají hodně dobře,ale jejich výkony stojí za starou belu!Jěště že se to nedá a byl by hřích,to říct o tomto herci.Řekla bych,že má to,co jiní ne...talent zahrát cokoli a zároven vypadá ůžesně!
    • Re: Tenhle....

      Máš naprostou pravdu,je to výbornej herec .Některé rádoby hvězdy mu nesahají ani po kotníky
    • emo-anne

      Re: Tenhle....

      jake je v princi skvely ....je to vtipny akčnák a jake to zahrál na jednicku ....miluju ho jako cloveka i jako herce ;)
  • jake je super, aj ked to pise slovenka

    Milý Dave. Neviem, prečo útočíš na Slovákov. To, že najaký útočí na tvojho obľúbenca, neznamená, že všetci Slováci sú hlupáci. Ja som sa k Jakeovi dostala cez Heatha Ledgera, keď som pozerala jeho filmy. A mám ho tiež rada, a keď som si posťahovala filmy s Heathom, postupne som začala sťahovať aj filmy s Jakeom. Takže bacha na Slovákov a buďme si všetci rovní. Tu sa predsa venujeme svojim favoritom, a keď niekto na tomto fore vyrýva, netreba si ho jednoducho všímať. ahojte
  • a mimochodem

    "Líbí se mi jenom ženy. Ale jestli si o mně lidi myslí něco jiného, já jim to rozmlouvat nebudu," prohlašuje Jake Gyllenhaal. Tohle jsem našla v jednom z rozhovoru. takze nez si zacnete hrat na novinare zjistete si fakta *9*
  • je naádhernej

    strašně sladkej a roztomilejO-) *14* *14* *14*
  • Jake

    Jake, kam se poděli všichni tví fanoušci? Po uvedení Zkrocené hory v TV jich bylo bezpočet, ale teď? A když už se někdo ozve, tak tě označuje jen jako kamaráda Heatha Ledgera. Škoda. Máš bezesporu velký talent, nejenom krásný vzhled.
  • andyk

    jake ♥♥♥

    jejky..po dlouhé době jsem ho viděla znova( už po několikáté) dneska ve filmu Den Poté..film moc supr..ale prstě Jake..on je tak nádherný a krásný a sladký a tak k sežrání..jako fakt *14* *14* *14* a má obrovský talent..škoda že tady v ČR o něm moc neslýcháme...ale opravdu je prstě boží..takoví u nás nejsou *7* hej ja z něho nemůžu..z těch jeho krásných modrých očí a toho úsměvu..aaa *1* ..se asi zblázním *1* prstě je upě nááádherný *14* *14* *14* (ale v těch vousech vypadá o dost starší) a s Reese jim to moc sluší..oba jsou supr takže doufám, že jim to klape *1* *14*
  • Jake je skvělej herec

    Navíc je moc hezkej ve Zkrocené hoře hral fantasticky prý je ve skutečnosti taky gay proto to bylo tak autentické režisér je oba vybral perfektně *4*
    • rennny

      Re: Jake je skvělej herec

      hej to je jako jistý že je gay?jestli jo tak pak chápu to že ty milostný scény stáli fakt za to!!! *14*
      • Re: Re: Jake je skvělej herec

        Není gay.
        • rennny

          Re: Re: Re: Jake je skvělej herec

          tak proč ty spekulace že je? *9*
          • majka21

            Re: Re: Re: Re: Jake je skvělej herec

            spekulacie budu vzdy, ked uz zacali. ale jake momentalne zije s reese witherspoon a mozno sa budu aj brat. a to, ze je gay si ludia dali dokopy preto, lebo udajne vyrastal medzi nejakymi gaymi, a tu ulohu v skrotenej hore zahrali s heathom perfektne. takze tu je pes zakopany.
          • l.enik

            Re: Re: Re: Re: Jake je skvělej herec

            Spekulace jsou snad u každýho herce že je gay tak proto víš?Já osobně co jsem četla za přispěvky tak gay není.Jak Jake tak Heath brali tuto roli velice profesionálně a nic na vzájem necítili.
    • Re: Jake je skvělej herec

      Naprostý souhlas super herec *4*
  • Máte pravdu

    Jo,holky....máte naprostou pravdu..je krásnej a má fakt nádherný modrý oči *14* *14*
  • Gyllenhaal je prostě v kurzu

    Já jsem teď nedávno četl, že prý to zase táhne s Luicem Armstrongem. Hlavně když to není ta Kirsten Dunst. Myslím si, že gay nebude, ale bude bisexuální, proč taky ne, když je to teď tak moderní. Ovšem filmy a jeho role jsou bezvadné. nejlepší je ovšem Zkrocená hora a naneštěstí málo oceňovaný film Hodná holka, který je naprosto super. *4* *3*
  • heath.4ever

    happy birthday

    Všechno nejlepší!!!***Máme tě rádi!!;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit