Přejít na výpis diskuzí

Jan Fischer

OSOBNOST 16.10.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Fischer je psychicky nevyrovnany clovek a je býalý člen KSČ a jako premiér se nikterak neprojevoval jako výrazná postava. Jeto jediny Cesky politiky co se poslusne chlasi k Judaismu a opuosti potapejici lod jako prvni (Myslim prazsvlastni zmizeni po jeho prohre) Desi me predstava ze mozna jednou bude zastavat nejakou dulezitou funkci...
    *8*
  • Vážený pane Fischere.
    Ač vás nebudu volit,přesto mi dovolte několik poznámek.
    1.Byl jste v KSČ,tedy jste dle Ostravské ho nářečí škoprtok.Jistě se ptáte,cože to je za výraz.Nuže,je to člověk,který vstoupil do KSČ z prospěchu.Tedy,aby si udržel své korýtko,tedy funkci.Jste to vy pane Fischere.Naopak vážím si těch kteří zůstali věrní myšlence komunismu a jsou nyni v KSČM.Kolik z vás bylo před listopadem 1989 v KSČ a honem rychle lezli do zadku novým mocipánům a káli se před disidenty.Nyní na sebe ukazujete jak jste byli falešni jako pětník.Totiž,vy kteří jste nyní ti pseudorevolucionáři a kteří se stydíte za to že jste vstoupili do KSČ na sebe ukazujete,že by jste šli z jakoukoliv vládou aby jste si udrželi ty svoje korýtka.Můžete mluvit cokoliv,normální člověk,soudný si před vašim charakterem odplivne.Prostě,nejste chlap,jste řit'oliz který se ohne před každým,který vám dá mrzký peníz.Jen když vám to nese.Proto si vážím těch,kteří jsou čitelní a kteří jsou neskorumpovatelni a kteří se nedají koupit.Proto budu volit presidenta toho ,který dá důvěru vládě kterou by podporovala KSČM ne toho,který byl v KSČ a který se za to stydí.Proto můj hlas nedostanete.Můžete být sebelíp vzdělán ale pokud budete jednat jako zbabělec a bezpáteřný bezcharakterní chlap budete vždy jenom škoprtok.Proto vás vyzývám,nechte politiky a nechte te kandidátury na presidenta rovným lidem,kteří nejsou zbabělí a kteří se nestydí za předlistopadové členství v KSČ.Jestli jste pocopil tento můj názor?Budiž.Pokud ne?Tak si pro mne zamě nabíjte hubu.To bude vaše poslední znemožnění.
    Z veškerou úctou,Lubomír Foldyna.Datum:27.12.2012.I přes to vám přeji do nového roku 2013 štěstí a zdraví,vám i vaší rodině.
    • *1*
    • Máte 100% pravdu.I my z těchto důvodů ho volit nebudeme ani z naší veliké rodiny napříč republikou.Hnusí se mi takový lidé.
      • a navíc pomlouvá Helenku Vondráčkovou *14*
  • pokud se jedná o p.Fischera myslím, že není jako kandidát na prezideneta ČR žádná výhra. Je to býalý člen KSČ a jako premiér se nikterak neprojevoval jako výrazná postava. S úřednickou vládou pod taktovkou p.Topolánka vegetovali do dalších voleb. Je naprosto nevýrazný, řekl bych šedá osobnost. Takže nic moc a k tomu bývalý komouš.Nechápu proč má tolik preferencí? Asi náš národ totálně blbne.
    • Právě pro svou neschopnost.Aby si kmotrové mohli dělat co se jim hodí.
  • Fisher je blázen-krippl!Mě by zajímali jeho zastánci a voliči,to by byla squadra...
  • Komunista židobolševik zemanovec Fischer.Je to zlo které potkalo stát a lidi. Všechno předěla k horšímu.Odejdi z politiky a to ihned. Šmejdy nechceme!
  • Vzhledem k tomu co se děje v této zemi doufám že bude zavedena opět povinná vojenská služba. dnešní mladíci nejsou schopni samostatného života ani ve 40 letech.hování vůči rodičům je také parazitické....mělo by platit-máš po učení nebo po škole tak pakuj na svobodárnu a živ se sám... *5* měl by jste se o to zasadit pane fischer....
    • Můžete mi říci kam půjdou pracovat,nechám si poradit.Vy jste asi v umělém spánku již 23 let.Kam do učení,když tady nic neexistuje.Nejdříve musí být obč.váljka a donutit gaunery pracovat na výstavbě ČKD,Poldi Kladno ,Vítkovických železáren atd.,atd.Jinak skončí na ulici jako ty propuštění vězni.
  • Fisher je politický mrzák. Jak jinak si mám vysvětlit jeho vyjádření, že přestože vyhraje volby levice potažmo KSČM, tak on co by budoucí president nepověří předsedu vítězné strany vytvořením vládní koalice. Tím popírá demokratické volby u nás. Tak proč se do těchto "nedemokratických voleb" sám hlásíte. U mě jste pravicový fanatik s komunistickou minulostí, což je asi nejhorší kombinace Vaší schizofrenie. Vás musí volit jen stejní pravicový ubožáci jako jste Vy sám.
  • Pane Fichere,to se to vyplácí odměny,když to nejde z vaší kapsy.Tady je milion lidí ohrožených chudobou a vy si vyplácíte odměny.Že se nestydíte ale to slovo vám nic neříká vy jste bez páteře a svědomí.
  • Vážený pane Fischere,
    byl jste mým velkým favoritem na post prezidenta české kotliny. Pokud ovšem se zakládá na pravdě informace, že sponzorem Vaší volební kampaně je podnikatel pan Chrenek a Vy jste jeho dar neodmítl, zklamal jste mne. Důvod je snadný, neboť peníze tohoto "podnikatele" pocházejí z daní každého občana této země, a to z daru vlády pana Grosse na restruktulazaci podniku tohoto pána ve výši přes jednu miliardu Kč, a tato firma následně po několika letech se dostala do likvidace a v inkriminované době se z pana Grosse, zadluženého politika, stal v souvislosti časové i skutečné ve spojitosti pan Chrenka, multimilionář. Ano, je pravdou, že tato skutečnost neprošla justicí do fáze trestu, což mne osobně ovšem nepřekvapuje, neboť již více jak dvacet let se evidentně prokázané trestné skutky spáchané v politice a vyšší podnikatelské sféře v souvislosti s korupcí na ůkor české kasy jinak neprojevila, než postupně narůstajícím zadlužováním našeho státu (což samo osobě trestuhodné, pokud státní správu vykonávají lidé nenesoucí zodpovědnost, že každému občanovi této země vytvářejí dluh, sic sám nejen splácí možné své, ale který platí daně). Jako člověk, který nechce být vázán nejen s politikou, ale chce i bojovat proti politické mafii, jste měl tyto špinavé peníze odmítnout z čistě občanského charakteru.....
  • Z té bídy kandidátů mi připadá jako zatím nejlepší ač byl také ukáesčák.
    Těch co komunistům věřili nebylo mezi nimi ani jak odhaduji 1%, ostatní se vezli.
    • A on právě patří do té největší spodiny korytářů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit