Přejít na výpis diskuzí

Jana Doleželová

OSOBNOST 13.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Jani,
    nestresujte se nechutnými urážkami, hloupých a závistivých lidí, kterých je bohužel většina ! Anonymně je totiž velice snadné do někoho " kopat". I já se s tím setkávám na serverech hodnotících lékaře. Nelze se všem zavděčit. Jste milá, krásná ženská, navíc úspěšná a vzdělaná. Marně se snažím ve své mysli již delší dobu najít nějakou, která by vám sahala alespoň do pasu ! Sám vím, že najít kvalitní protějšek, zejm. v dnešní době kdy vládou intriky, peníze, pokřivená morálka a city, není vůbec snadné. Ale nevzdávejte to ! Taky již delší dobu žiji raději single, než za "nějakou cenu" s někým, abych "nevypadal divně".
    Moc vás zdraví a drží palce jeden lékař z Ostravy .
    Pokud si najdete chvilku času, tak se s vámi rád setkám osobně.
    M..... 723 852 769
  • Jani patříte mezi nejkrásnější miss čím jste starší tím jste hezčí a sympatictejsi nic si nedělejte ze závisti jste samostatná velmi úspěšná a to se u nas neodpousti
  • Tahle miss se mi nikdy moc nelíbila.Neříkám,že je šeredná,ale přijde mi taková tuctová.Na ulici potkáte hezčí. :-/
  • Jani, jsi krásná ,mladá dáma a přeji ti v životě hodně štěstí.
    A ten pán opravdu nestojí za to, aby ses trápila. Je to jeho ostuda, ne tvoje. Úsměv ti sluší.
  • Ale jo. Sice jste zlatokopka. Jen tak nějakého krásného inteligentního jen průměrně vydělávajícího borce si k tělu určitě nepřipustíte. Přesto se ale musí uznat, že na sobě fakt makáte, jdete tvrdě a nekompromisně za svým cílem a jste tvrdá (pod skořápkou milých úsměvů) na své okolí, ale hlavně taky na sebe. Takže za mě dík, že jste na světě. K manželství sice nevhodná. K inspiraci jak dobře udržovat svoje tělo a makat na sobě a své pověsti ovšem skvělá.
  • Milá Jano, už párkrát jsem se pozastavila nad tím,že Vás některé kolegyně označují za zlatokopku.Vůbec nic si z toho nedělejte.Je to jen závist,jste prostě jiná,než tyhle děvy.Vy jste nejen krásná, úspěšná, pracovitá,ale na rozdíl od nich inteligentní a vystudovaná.Jste nezávislá na modelingu.Máte svoji síť lékáren.Pro peníze nikoho nepotzřebujete.To ony,pokud si chtějí vydělat,se často snižují k odhalování těla,skandálům, jen aby se zviditelnily.A až jim přibyde pár let, mohou jít do sběru,jsou krásné-teď-ale často je to to jediné,co mohou nabídnout.A takové Vás mají soudit?A na toho obludného Janečka se vykašlete.Je to blb a jen se tím zviditelnil.Nesahá Vám ani po kolena.Byli jste jak z pohádky Kráska a zvíře.Kdyby byl alespoň krásný uvnitř.Ale to rozhodně není.A že si až takhle trapně musí zvyšovat sebevědomí....Držím Vám palce.
  • Milá Janičko,nebuďte vůbec smutná,jste krásná žena,pečlivě vybírejte svého partnera....
    Jsem v důchodu,ale o p.Janečka bych si neopřela....
    Peníze jak vidíte nejsou vše-tak to v životě je.
    V novém roce Vám přeji jenom to nejlepší a aby jste našla tu pravou LÁSKU
    *14* *14* *14*
  • To jste udělala dobře, že jste toho nafoukaného Janečku vykopla.Je to blbeček, který si myslí , že peníze jsou všechno.Franta
  • Milá Jano má už vybráno ,svoji mamku pochop to,je to ztráta času
  • Jana mi po vítězství v Miss přišla taková tuctová, ale dozrála v nádhernou ženu. A ta její dokonalá figura. Je fakt nádherná. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit