Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno tvrdí Jaromír Nohavica.

  • Přeji krásné narozeniny, zdraví a moooc děkuji, jste naše zlatíčko!
  • Milý pane Nohovico!
    Netroufám si Vám týkat, i když v době, kdy jste byl knihovníkem a utkali jsme se v tzv. Tribuně nových a osvědčených forem kulturně výchovné činnosti, jsme si byli blízcí.
    Od té doby Vás sleduji, miluji Vaše texty a mám všechna Vaše CD. Jsem výtvarnice a rovněž mám problém s alkoholem. Neminula i Opava. Držím se. Ale pokud mám krizi, Vaše Milkymaususoleum mě vždy podrží. Také Poruba... Děkuji za tu krásu a podporu, kterou mi díky Vaší tvorby dáváte. Děkuji, že jste zůstal sám sebou a věren Ostravě, že nepatříte k těm hloupým "rádo by celebritám".
    Přeji Vám ze srdce hodně zdraví (jsme totiž stejný ročník) rodinné pohody a pište dál ty nádherné texty. V mé básnické sbírce ( neprodejné) , kterou jsem vydala k 60tinám jsem si dovolila uvést jako motto Vaše: Andělé moji, ať jste nebo nejste, dokud tu stojím, sílu mi neste. A Vy mi ji nosíte. Moc Vám za to děkuji. Vážím si Vás a vždy zůstanete v mém srdci. S úctou Alena Metelková
  • gratulace, škoda, že nebyla vyznamenaná také Věra Špinarová
  • Dobrý den pane. Chci vám něco sdělit, ani mi nezáleží na odpovědi. Doufám, že vím jaká by asi byla. Taky mi už není 18 a zažil jsem nejhorší hračku v životě. Pár lidem se podařilo mně tak znechutit, že se mi nechtělo dohrát a chtěl jsem jet dom. Už večer a druhý den a stále mně to nepřešlo jsem uvažoval, že komplet skončím s hraním. Mimo jiné ujíždím na sudoku. Kluk mi nainstaloval do tabletu sudoku, které si pamatuje mé výkony. Druhý den po té nešťastné hračce jsem dával běžnou hru, kde mám průměr kolem pěti minut asi za dvaadvacet a více. Asi si dovedete představit, že když už semi nechtělo hrát, něvěděl jsem proč vlastně žít. Nemohl jsem ani z rádia slyšet jakoukoli muziku. Děs. Po dvou dnech jsem nějakým šťastným řízením osudu klikl na jůtůbu na jméno Nohavica. Pak jsem na to čučál asi tři hodiny. Hrát se mi ještě nechce. Žít už jo. Druhý den jsem si udělal v sudoku "osobák" 3:57. S tím Leonardem Cohenem už vám to asi nevyjde. Třeba mně to vyjde, že si někdy zahraju s Nohavicou.
  • Díky za úchvatný koncert. Byl vyprodán během jednoho odpoledne, fronta nekonečná, lidé se v ní střídali několik hodin před otevřením předprodeje.
    Prodávali max 6 vstupenek na osobu!!! Který ze SLAVÍKŮ se může tímto pochlubit.
    Celý sál skandoval, zpíval s Jarkem. A Jarek dával ze sebe všechno, běhal s heligonkou jak urvanej, žádnej playpodfuck.
    Drž se Jarku, hodně zdraví a ať ti to zpívá i v r. 2017!!!
  • skvely szpevak
  • V 80.letech nám pomáhal pochopit svět. Písničky se šířily "nelegálně", občas mu i zrušili koncert. Byl pro nás mnohem větším přínosem než čestní disidenti, o některých jsme se jako studenti dozvěděli až po roce 1989. Tohle mladí, kteří začali Jarka poslouchat až po revoluci nemůžou pochopit. Kolik z nich zná "Mávátka" - pro nás to byla hymna - i když už nejmíň 20 let jsem si ji nezazpívala, myslím, že bych ještě slova dohromady dala.
  • Hezký den, pane Nohavico, mám na Vás dotaz ohledně možnosti Vašeho vystoupení na benefičním koncertě. Jsem projektová manažerka Nadačního fondu Harmonie, tento fond podporuje hudební vzdělávání dětí v lokalitách, kde by se děti k hudebnímu nástroji možná ani nepřiblížily...jedná se o sociálně preventivní projekt. Jeden z našich současných mladých klavíristů - Ivo Kahánek se stal naším patroneme a pořádá pro nás adventní benefiční koncert 4. 12. 2015 v Betlémské kapli v Praze od 19.hod. Jste jeho oblíbený interpret a v jednom ze svých rozhovorů se zmínil, že by s Vámi rád jednou vystupoval a my bychom mu velice rádi nějaké přání splnili. Myslíte, že bychom se mohli dohodnout na Vašem vystoupení v daném termínu?
    Nebo i jiném? Budu ráda, když se mi ozvete: Jana Svobodová, tel.: 777 751 589, svobodova.jana@nfharmonie.cz. těším se :-)
  • Kam vlastně může normální občan poslat poděkování panu Nohavicovi? Nemíním stát dlouhé fronty na jeho podpis, z toho už jsem vyrostla. Chci jen poděkovat. H. (hana.kurzyszova@seznam.cz)
  • Vše nej k narozeninám..
  • Vše nej k narozeninám.
  • všechno nejlepší...jste super!!
  • velké, velké zklamání v Praze
  • Vše nejlepší k narozeninkám,
    kupu štěstíčka, hromadu zdravíčka,
    moře lásky, žádné vrásky,
    vždy prima náladu
    a domácí pohodu :-)přeje Míša Kortišová *1* *1* *1* *1* *2*
  • love007
    Je to borec *1*!! Všechno nejlepší!! ;-)
  • zpíva pěkně ty kdo ho nemají rádi tak jsou bl......ale nic vezlím jestli ho máte rádi tak jsi poslechnite písničku vlaštovko let-youtube *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • Ne proč?? *6* *6* *6* *6*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví štěstí a úspěchů *3* *4*
  • Vi ste učil na ši paní učitelku *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit