Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agent StB

    Jardo vyjádříš se ke kauze Tvé spolupráce s StB????Čerpán z ČTK Docela mě to překvapilo že ty takový vlastenec a nakonec vyplave toto?? díky za odpověď.
  • Dotaz

    Prosím napište mi kde můžu kontaktovat Jarka Nohavicu (E-mailem) Potřeboval bych to vědět. Moc Prosím!!! *9* *9* Nohavicův věrný Tomáš Palider z Orlové *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • nelíbí se mi jeho dovysvětlování ohledně spolupráce s stb - vím,že to byla těžká doba ,ale ...
  • Never more

    Píseň Never more se mi vždy znovu zarývá pod kůži, je tak opravdová, a přesto mě nikdy nenapadlo, že by to mohla být ve Vašem případě, Jarku, skutečnost.... Nemáme právo nikoho odsuzovat a chyby druhých jsou tu proto, aby nám pomáhaly zachovat se čestně ve chvílích, kdy na nás osloví firma Ďábel a syn...
  • cipe

    Vážený pane Nohavica Udivuje mě, že jste se propůjčil k oslavování narkomanů a výtržníků. Nazvat "Našimi dětmi" bandu zdrogovaných agresivních blbečků a ještě je přirovnávat k studentům z 17. listopadu je hnus. Styďte se...
  • conchuitka

    Narozeniny...A poděkování

    Milý pane Nohavico,všechno nejlepší k vaším narozeninám,spoustu lásky a zdraví a nápadůna nové písně,které mám velmi ráda....ať jste jaký jste můj děda,který tu mezi námi už není vás měl velmi moc rád a já taky,máte písničky které se musí ocenit.....Ráda si je hraji na kytaru a zpívám,vaše písničky ve mně vyvolávají vzpomínky,děkuji vám a ještě tu s námi buďte dlouho dlouho...:-) *3* Jste můj vzor..:-) *4*
  • CzechTek

    Pane Nohavico, jsem zděšen Vaší reakcí na zásah proti CzechTeku. Nemyslel jsem si, že se takhle snížíte pro svoji popularitu. Měli by Vás za to vyškrtnout ze Síně slávy. Brr!!!
  • nic

    ses borec Jaro
  • OK

    jeho pisnicky jsou na pohodu... *5*
  • Jardo super zamindrakovani jsou jen Prazaciiiiiiii! Ostrava ta se bavi!!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit