Přejít na výpis diskuzí

Jasmine You

OSOBNOST 2.11.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navíc byl skvělej módní návrhář o kterého jsme přišli. Bez toho vyumnělkování byl ještě krásnější. Že jo?
  • Je ho škoda. Měla jsem ho moc ráda a vlastně pořád mám. Nevíte někdo kde se dá alespoň sehnat informace o tom na co chudáček umřel? Fakt jsem brečela. Byl krásnej a dokonalej baskytarista.
  • jak se stalo-tak se stalo

    Myslím si, že nechtěl nikomu ublížit. Jak se stalo, tak se stalo, věci už nejdou vzít zpátky. Možná by byl rád, kdyby jste ho přestali litovat... Já vím jaké to je, ale už je to tak dávno, jěště by mu to bylo líto. :-) zanechal tu hodně věcí a písní které můžete poslouchat :-) já být vámi, tak za něj děkuju, že tu byl tak skvělej bassista :-) je to velká inspirace pro dnešní lidi :-) Takže já děkuju a jsem ráda, že nám tu něco nechal. :-)
  • -

    Fakt škoda. A na co umřel? Bral drogy nebo co? Lidi obvykle neumírají takhle mladí. x(
    • Pro bůch . Jasmine nebral drogy,prostě ho dostala nemoc , nevím proč pořád to řešíte na co umřel.... já na něj pořád myslim odedne, kdy od nás odešel,zbožňuji ho pořád a hlavně pro mne tu je pořád, taky se mi to nelíbí to ,že zrovna osobnost jako on , taky sem si tyhle blbí otázky a odpovědi kladla,ale je to hloupé,on rozdával radost druhým a určitě by se mu nelíbilo to že jsou lidi smutní a řeší jeho smrt.
  • no, škoda

    No, Jasmine je fakt škoda. Pokaždé, když je nějaký zpěvák nebo někdo jinej skvělej a zažil si svoje tak musí umřít.
    Jasmine je tě hrozná škoda. Chybíš nám všěm. No, ale s tim nic už neuděláme.
  • :'(

    Mě to šíleně mrzí, protože byl naprosto úžasnej a bez něj to teďka není ono... *9* *9*
    • Souhlasím, ale myslím že Masashi taky není tak strašnej. Co? Budeme se s tím muset smířit. On už se bohužel nevrátí...
  • kamenok

    ale

    ale vzdyt byl mladej... na co umrel? *8*
    • Tak to by mně taky zajímalo. Byl skvělej. Škoda, že se to musí psát v minulém čase...
  • kamenok

    skoda

    je ho skoda... mel sem ho rad (jako hudebnika)
  • jointtek

    proč...? :'(

    RIP Yasmine YOU ♥ Rest in peace *9*
  • nee :'(

    *9* Jako on si jen tak umře?!To mu nedaruju!!A co bude s Versailles?? :'(((( Jako nejdřím Michael a teď Yasmine!! :'(( Co je to za svět!! :'(
    • Nwm jesli jseš tak vtipná. Umřel někdo komu bylo opravdu málo let. A svět je takovej. Prostě nespravedlivej.
    • Re: nee :'(

      Obycejny svet, ve kterem se lide rodi a umiraji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit