Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to mě potěšilo, že má ve stejnej den se mnou narozky *4*
    love it *14* mucq
  • petra
    dneska je 3.6 před čtyřmi dny jsi měl narosky tak....HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!
    ale škoda že pry končíš,když jsem to četla tak jsem se rozbrečela ani nevim proč asi jsem si tě moc oblibila :)))
    nevim co budu dělat bez tvojich novich songu vždycky když jemi smutno tak si je vždy poslechnu:)))
  • Hej!! ste lidi?? Proč poravnávate lidi mezi sebou jaky kdo je a jaky ma songy serte se laskavě do někoho jinýho a Jayka nechte bejt...:D tady na to,hle servru toho nakecate ale kdyby steho znali osobně mluvíte uplně jinak !
  • klaudie1234
    smnějou se mi ve škole tak servuju ale příjdu domu tak si pustim jeho pisnički a pomáhá mi to
  • hej všichni chci vám říct aby ste člověka neodsuzovali podle toho co zpíva a jaky ma slova ale podle toho jestli to je pravda a jestli je to ze srdce eminem je taky dobrej raper repuje podle svýho stylu a to stejny jayk3m každej ma svuj styl ja mam sice radši jayka ale i tak si někdy poslechnu eminema každej ma rad jinyho zpěváka a nepište tady naky naražky na jayka nebo na eminema oba sou dobří jen každej zpíva o něčem jinym to je vše *3*
  • já prostě jajka miluju *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ahoj,si ten nejlepší miluji emo hudbu a rap.ve škole mi říkají že taková hudba se ke mě nehodí ale mě se to prostě líbí je to nejlepší *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* nejlepší písnička je od tebe je-nepřečtený dopis tak ahoj kačenka *5* *5* *4* *4* *2* *2* *1* *1* *5* *5*
  • Ahoj Jayku .. Nikdy se nevzdávej spěvu , si nejlepší reper ktereho znám.
    Já a moje segra sme dotvých písnich upe žhavé,máš užasný talent.Máme od tebe všechny písničky super písnička je Mala prodavačka ¨zapalek...Zasnený život-->Prostě všechný nejky.. *14* *14* *14* *14* *14* Jemi 17 A taky spívam mím jediným snem je stebou spívat aspon jediný song...Ale tose nikdy nestane .. :((
    *9* *9* *13* *13*
  • Eminem možná vydává každej rok něco ale všechny jeho songy jsou srajdy na jedno brdo :P Písničky Jayk3M jsou každá o něčem jiným.Texty dávaj smysl...Jayk3M nezpívá o tom jaky je borec a jak dá všem přes hubu.
    Jayk3M <3
  • Jeho repy sou dost dobrý davaj smysl a je vidět že si tim prošel se suprovej *14*
  • Jo to máte pravdu jayk3m je fakt luxuní *3*
  • Re: Re: Jayk 3m

    Jo jasně eminem si o sobě myslí kdo ví co...Nemá u mě místo..! Jayk aspoň nezpívá o tom jak je strašně drsnej a netouží po tom aby se před ním všichni klanily!..myslim si teda já..a jestli máš něco proti EMO stylu tak to máš co dočinění se mnou taže si dej pohov!!!
  • werr97

    Přání

    Milý Jayku... Přeju ti k narozeninám jen to nejlepší. Abys byl šťastný, zdravý a nikdy smutný. :)*

    Tvoje fanynka Wěrr
  • Re: Jayk 3m

    pro TeRinqa:
    Ty ses asi posrala ne? :D nějaká Emo sračka je podle tebe lepší než Eminem? :D Eminem vydává každej rok něco, tento prd vydal jen 2 alba a nemá ani zdaleka ta dobríé texty jako Eminem :))
  • jayk3m:-¨*

    jooooooo... JAYK3M je proste bozi... upe skvely songy a on je tky upe skvelej a peknej:-* Jen tak dal Jayku3m:)) *3* *3*
  • Re: Jayk3M <3 <3!!

    To jsi ještě neslyšela ostatní písničky.
  • Re: Jayk3m <3

    Přesně!!!:))..Moje řeč
  • Jayk3M <3 <3!!

    Jayk3M je dokonalej,nejwíc boží ty jeho písničky jednou mi kamarádka Kačka poslala písničku a od tej doby ho poslouchám <3 <3 nejlepší písnička co složil je Mala Prodavačka Zápalek,Jayk3M je fakt nejlepší..At si každej myslí co chce na to má právo ale on je nejlepší zpěvák co existuje !!!Jeho písničky mi vždycky zvednou náladu :))...Chtěla by sem ho vidět na živo...:))**..!
    Nejwíc on :)****...!!
  • Re: dík

    Jayku já vím že ti pořád všichni jenom píšou zbožňuju tě atd.ale chtěla bych ti to říct že seš můj nejoblíbenější raper a ty texty sou na tom ze všeho nejlepší to by jen tak kdekdo nedokázel vymyslet.Jsi prostě originální a máš svůj styl *3*
  • Re: ....

    ty nejsi jeho sestřenka to je jasný protože on se nejmenuje Nekonečný ale KONEČNÝ!!!!!!!!!!!A právě kdyby si byla jeho sestřenice tak by si měla jiný příjmení než on to tě nenapadne??? *7* tak až se příště budeš chtít vychlubovat,že si příbuzná nějakýho rapera tak si nejdřív promysli aby ta lež nebyla tak průhledná *15* omg ty si kráva *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit