Přejít na výpis diskuzí

Jean Marais

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jean Marais byl gay,žil se svým přítelem.Jeho přítel byl Jean Coctaeu.Jean Marais byl vynikající francouzský herec.

  • Je škoda, že zde není uvedena nádherná pohádka Oslí kůže. Jean Marais tam hrál krále a dokonce i zpíval. Je škoda, že na ní všichni zapomínají.
  • Rada se divam s rodinkou na vase filmy.A vic na hrbače, byl jste dobry herec.A ted hrajete na filmovym nebi.Budeme na Vas vzpomínat.Rodina s čerske rapubliky kučírkovi. *4*
  • Jean Marias je a byl a zustane v mem srdci,jelikoz to byl Pan herec.Cetla jsem onem knihu kterou napsal je nadherna stoji zato si ji predcist.
  • soliter

    Kapitán

    Filmy Kapitán Fracasse,Fantomas,Muž se železnou maskou,Hrabě Monte Cristo,Hrbáč,Kapitán,Ruy Blass jsou nezapomenutelné filmy Jeana Maraise.Tyto filmy jsou skvostné a věřím,že dnešní uspěchaná generace si je oblíbí. *4* *4*
    • Re: Kapitán

      Plně souhlasím. Novodobé filmy jsou plné nervozity, stresu a násilí. Jen více takových filmů.
  • vercaburkhard

    fantomas

    Fantomas s ním by nebyl tak skvělej jako je ...škoda že už zemřel byl to 1 z nejlepších herců *9*
  • knerova

    Jean Marais

    Byl to opravdu skvělý herec s obrovským charizmatem. Jsem ráda, že ČT uvedla znovu Hraběte Monte Crista, myslím, že je to nejlepší filmová verze, škoda jen, že je dabovaná, upřednostnila bych originální znění. Nicméně vzhledem k tomu,že letos uplyne 10 let od Maraisova úmrtí a 95 let od jeho narození se ČT mohla vytáhnout víc a uvést nějaký film v premiéře, co takhle např. Hrozné rodiče nebo Orfeus?
    • Re: Jean Marais

      prosím nemáte někdo film Kněžna Declevér s Jeanem Maraisem nevím jestli se to tak píše udajně by to mělo být s tímhle výborným hercem byla bych vděčná kdyby to někdo znal a ozval se mi děkuji
  • Jean

    Další ze skvělých francouzských herců. Byl velkou osobností a skvělým hercem, jeho filmy jsou klasika, kterou naprosto miluju. Do všech svých postav dokázal vložit svůj šarm i charisma. Pan Herec!
  • evelina

    noblesní osobnost

    Velmi mne potěšila ČT1 dnešním uvedením 1.dílu filmu Hrabě Monte Christo s Jeanem Maraisem. Za týden běží dopoledne druhý díl. Je to opravdu klasika - nově natočené verze se mi tolik nelíbily. Mám sice velmi ráda Gérarda Depardieu, ale jako hrabě M.CH. se mi mnohem víc líbí Jean Marais.
  • Byla to velká osobnost

    a to jak herecká tak i lidská poslední dokument z hercem natočila česká televize vždy když si na ten dokument vzpomenu tak si říkám takhle štastný a vyrovnaný bych chtěl být ve stáří krása *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit