Přejít na výpis diskuzí

Jevgenij Malkin

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malkin dal vice golu nez crosby i oveckin jednou proti cesku dal hat rik ale hodne de na tresnou lavici ale jenej mnel by bit kapitan pitzburgu pigvis *1*
    • A teď česky.
  • napsat slovo kariéri s i, to je katastrofa
  • on je proste nejlepsi hokejista (myslim si *1* *2* )
  • malkin hraje nad vsechny je proste nejlepsi ten vcerejsi gol no super !!! a vubec rusko je lepsi nes cesko
    • asi neznáš spoustu dalších skvělých hokejistů .. a zřejmě nesleduješ celý hokej myslím tím celou reprezentační sezonu , Česko je lepší než Rusko ! a zřejmě nevíš že než se píše se ž a né se s !
  • Malkin je nejlepší hráč z celého týmu!!!!!Je nejlepší a hotovo!!!A v Rusku je nejlepší hráč z celého týmu!!!!!!!!!!!!!!Je na prvním místě v žebríčku!!!
    • presne tak je nejlepsi jenak se to neda ani rict
  • ja si myslim ze malki je nejlepsi hokejista *14*
    • To máš pravdu pájinko!!!!!
      • nevim jestli mam parvdu ale ja si to myslim a tecka !!!! malkin je nejlepsi hokejista v rusku a muzesi myslet kdo chce co chece jinak
        jinak dekuju *2*
  • Malkin

    Myslím si,že Malkin je jeden z nejlepších hráčů na světě. Umí skvěle bránit když je to potřeba a jeho hra dopředu je taky dobrá. nejedí sám na bránu jako většniou dělají Rusové ( když je ale dobrá příležitost ) ale dá šanci jiným když vidí,že mají lepší šanci. To je můj názor. V poslední době má docela smůlu ale doufám, že se za chvíli zase postaví na led a dokáže, že je dost dobrý hokejista, který možná není takový tvrdák ale dokáže o puk obrat skoro kohokoliv a nijak velkou sílu na to taky zrovna nepotřebuje.
  • NHL

    hej reknu to takze Malkin,Crosby i Ovechkin.... ti vsichni jsou dobri a tak je blbost rika treba:ovechkin je horsi nez crosby kdyz to vubec neni pravda protoze oveckinovy sola jsou legendarni....
  • malkin

    trochu nechápu proč furt srovnáváte malkina se sidem a alexem.. všichni tři jsou mladí velice talentovaní hráči, o kterých ještě mnohé uslyšíme, nedá se říct, kdo je z nich ''nejlepší''. Jelikož jsem čech, mám přirozené menší nesympatie k rusům, možná kvůli tomu mám z těch tří jmenovaných asi nejradší kapitána pittsburghu.(ten tým miluju). Malkin je velice flexibilní hráč, umí střílet goly, vymýšlet akce, je skvělej přihrávač.. nevím co furt řešíte..
    • Re: malkin

      mas pravdu ale nesnasim kdyz nekdo rekne ze : crosby je lepsi nez ovechkin a ze on vyhral stanley cup a tak..... kdyby na to prislo tak lepsi hraj je ovechkin nez crosby a to z toho ze crosby prisel do dobreho klubu a ovechkin do zastaraleho,potom taky to ze crosby ma malkina takze ty goly nejsou zadny orisek ale ovechkin robi sola a ma skor stejne golu jako crosby.
  • Lepší než ti dva.

    Podivejte se na hru Malkina, možná nehraje tak tvrdě, nedává tolik gólů a nehraje s takovym nadšením jako Ovečkin, nepředvádí takový kousky jako Crosby a ani neni tak dobrej kapitán jako on, ale podle mě je Malkin lepší než Crosby i Ovečkin. Malkin je jenom strašně přehlíženej, možná kvůli tomu, že neumí pořádně anglicky a jeho obličej se nehodí na bilboardy. Ovečkinova matka byla olimpionička a Crosby je Kanaďan, zato Malkin je z chudý rodiny. Jeho hra převyšuje hru ostatních špičkových hokejistů v celý NHL, srovnání s jeho přehledem snese jen Nick Lidstom.
    • Re: Lepší než ti dva.

      ehm. jasne. malkin neni spatny ale koukni se na sola od ovechkina. inak 99,6% golu od ovechkina byly sola. crosby je srač. malkin neni prehlizeny bezduvodne,neni tak exelentni jako ostatni a nikdy se do historie nezapise jako treba crosby ( rika se mu novy Gretzky) a ovechkin(nejvetsi,Ovie) .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit