Přejít na výpis diskuzí

Jiří Kučerovský

OSOBNOST 18.5.2009 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kučero Kučero že jsi raději nešel na VŠE jako Václav Klaus.

  • Jiřík je dokonalý...kytarista...přeji Ti krásný život...(nejen Tobě, ale jen Tobě to říkám) *3*
  • Všechno nejlepší k narozeninám. *5*
  • Ahoj Jirko všechno nejlepší a jestli smím mám na tebe prosbu zahráli by jste s Tomem Klusem v Třebíči nebo Dalešicích jste úžasní mám vás oba moc ráda vaše fanynka TK
  • vím že máš málo času, ale....dej mi hodiny...nebo si se mnou aspoň jednou zahraj. (jsem heterosexualni chlap,jen se chci přiučit) :D
  • Jiřík je fakt sluníčko,působí hrozně sympaticky.Na to jak krásně zpívá a skvěle hraje na kytaru je velice skromný
  • Jiřík je velice milý krásný mladý muž
  • tak už se nám Jiřík oženil...hodně štěstí :-)
  • To se máš, taky bych chtěla :(
  • Je dalekoé hezčí, než Klus *3* *7*
  • Měla jsem ho dva roky na kytaru na ZUŠ suprovej jako učitel, je super, že to tak dotáhl daleko:)) *4*
  • .snoopy.
    Všechno nejlepší k narozeninám *1*
  • Ano ano.. taky mi chybí.. chtělo by to nové CD!!!
  • jeho hudba je naprosto dokonalá --- miluju píseň The Wake. Jirka je neskutečný kytarista. Měl by Anime zase vzkřísit z popela, chybí mi.
  • Milan Rožnovský

    Já jsem viděl Jirku loni 18.9.na koncertě v Třinci společně s Tomášem Klusem *14*
  • Jirka máá narozeninýýý...mýý mááme přáánííí jedinýýý...

    Všechno nejlepší:)
  • Vše nej

    Všechno nejlepší Jirko *1*
  • Re: Znám ho xD

    Tak tady fakt neplatí kdo neumí učí ... Tenhle člověk fakt umí! *3*
  • darkdragonfly

    Mezi Ploty

    Minulej rok jsem ho viděla s Tomášem Klusem na festivalu Mezi ploty, to ještě nebyli tak slavní, jako jedna z mála odvážlivců jsem si za nima byla pro podpis, a tenhle ok jsem je tam viděla zas. Jenom už jsem tam nebyla skro sama, ale s dalšíma 50 náctiletejma holkama *1* A mám s ním fotku... *14* Taky jsem ho viděla(náhodička *1* ) na představení Nahá Múza v městském divadle v Brně, hraje tam na kytaru...Moc simpatický a vtipný mladík, skvělý kytarista..Doufám že na něj zase někdy natrefím.
  • roztáhni křídla!

    Slyšela jsem Jirku na koncertu Tomáše Kluse v Jablonci nad NISOU a včera na Libereckém letišti je to velice charizmatický človíček a myslim že je veliká škoda že nakoncertech vedle Toma kde je v současnosti dost zviditelněn nemá více prostoru i sám pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit