Přejít na výpis diskuzí

Jiří Vyorálek

OSOBNOST 30.11.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi můj nejoblíbenější český herec. A taky vím, že je v současnosti už otcem dvou dětí syna Vincenta a dcery Marušky.

  • Všechno nejlepší, hodně štěstí a úspěchů
  • zdravím svého dvojníka, lidi si nás pletou, už mě to nebaví, přesto přeji hodně dalších úspěchů. Dan.
  • Vše nejlepší ke včerejším narozeninám *4* Ať se daří v soukromí a pracovně.
  • Nejlepší a nejúžasnější herec jakého znám. *2*
  • happy b-day jaroslave *3*
  • Výbornej divadelní herec, před pár měsíci jsem ho potkala v divadle hned dva dny po sobě (nejenom na jevišti), ale bohužel jsem nevyužila příležitost říct, že je pro mě jeden z nejlepších brněnských herců a jak moc se mu povedla role knížete Myškina a Vronského,... no moc jsem toho neviděla oproti skalním fanynkám, to přiznávám, ale doufám, že se v budoucnu dočkám dalších zajímavých postav, když už jsem nestihla Hamleta ani Karamazovy (v té době jsem byla moc mladá a ani jsem nevěděla, kde divadla HnP a Reduta stojí:-)). Aspoň takovýmto způsobem Vám mohu vyjádřit úctu a poděkovat za Váš velmi osobitý herecký projev (i když nepředpokládám, že si to přečte, přesto už mě to vrtá nějakou dobu hlavou a byla by škoda to nějak nechat vyšumět do ztracena a každý potřebuje občas povzbudit, že... no a tady to vypadá, že tu aspoň jednou byl *15* *3*)
  • odchod

    to erzikadracova:
    http://brnensky.den ik.cz/kultura_region/vyoralek-po-se dmi-letech-jsem-potreboval-zmenu.ht ml
  • Konec?

    Slyšela jsem, že Jirka končí na Provázku? Co je na tom pravdy? Prooč??? *9* *7* *8* *9*
  • Příbuzný?

    Prosím Vás nemáte kořeny poblíž Vizovic?Myslím tak na dědu. Zdravím. I.V.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit