Přejít na výpis diskuzí

Johann Wolfgang Goethe

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    😇?.. už jsem konecne přišel na to jak vkládat smajlíky do komentáře😉😯😂

  • MartinDyntar

    Pišu, tedy jsem.  Alespon prozatím. Dekart

  • MartinDyntar

    Pane jó no jakože Goethe nemá na osobnostech.cz žádný fanklub??

  • MartinDyntar

    Tak sem do tehle diskuse se vždy těším a nesmirne rád vždycky vracím!!

  • MartinDyntar

    Nevíte někdo jak zrušit fanklub?? Těch oblibenych osobností je na me vážně nějak moc.

  • MartinDyntar

    Tak do tohoto diskusního fóra se stale rad vracím...to jsem toho zase propotil po tom horkém napoji Vicks s tou virózou. Pane jó raději bych tu virózu propotil s nějakou pěknou listickou. Ale ne to snad ne zase ohhh. ..

  • MartinDyntar

    Doporučuji všem navštívit tuto diskuzi o Goethov...iii....???...yyy...???... mile každého rozhodne překvapí. Dokáže i rozesmát,  tak neváhejte a nepromarnete čas diskusí o jiných osobnostech


  • MartinDyntar

    Doporučuji všem navštívit toto diskuzní forum, ve kterém diskuze už není vubec možná, proto je nesmirne vtipné a poučne. Nepřipomíná vám to náhodou už něco??Co takhle me komentáře a muj blog 740 komentářů v absolutne ve fatálne už v ne diskusním foru německých die toten hosen?? Jako kdybych byl stále v pozoru 24 hod. On line nemyslíte?? To je az neskutecne... a je to mnohdy i vyčerpávající. ..a jak!!

  • MartinDyntar

    Doporučuji všem navštívit toto diskuzní forum, ve kterém diskuze už není vubec možná, proto je nesmirne vtipné a poučne. Nepřipomíná vám to náhodou už něco??Co takhle me komentáře a muj blog 740 komentářů v absolutne ve fatálne už v ne diskusním foru německých die toten hosen?? Jako kdybych byl stále v pozoru 24 hod. On line nemyslíte?? To je az neskutecne... a je to mnohdy i vyčerpávající. ..a jak!!

  • MartinDyntar

    Pane jó! @ co je tohle za diskuzi?? ....??? ....???... me nepohorsila. ..ani me nepotěšila! !! Ale mile me překvapila. Takhle dlouho jsem se nikdy v živote tak upřímne od srdce ještě nezasmál!! Takové znevazovani tak významné osobnosti jsem ještě nikdy nezazil. Jste horší než Já a neblaznete  vzdyt Wimm Wenders i Peter Handke mají Goethea rádi. Také ho nečtu. ..ale přece. ..no to snad ne!! Tahle diskuze vážně není možná! !!


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit