Přejít na výpis diskuzí

John D. Rockefeller

OSOBNOST 27.5.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ropný magnát v Usa.

  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • rockefeller

    pani a damy...nechcem tu nikoho osocovat ani hanit ale on a jemu podobny ludia by nam mali ist prikladom...podobne ako H.Ford,T.A.Edison a podobny...
    bol sice chladny a vypocitavy ale taky je svet penazi a bussinessu..bud ta zozeru alebo zozeres ty ich..
    je pravda ze vela ludi ma velku vyhodu rodinkarstva, stykmy s politkmi a podobne sporty.
    ja ho velmi obdivujem za jeho chytrost a vynaliezavost a hlavne za to ako si isiel za svojim cielom.
    vsetkym Vam zelam vela stastia a uspechu kam mierite a pamatajte..kam mieri Vas pohlad, tam smeruju Vase kroky.
  • zeitgeist

    http://video.google.com/videoplay?d ocid=-686108267122535204&hl=cs
  • Zeit .....addendum

    osobne jsem videl cely film a musim rict ze jde o "komunistickou" propagandu... autor vyjadril svuj nazor a pohled do zajimaveho dila, s kterym lehce muze zmanipulovat lidi, jakozto i me to docela chytlo.... ale celkove ten film nedava smysl i jejich plany jsou neuskutecnitelne a jejich okolonosti jak jsou propojene nedavaji smysl... autor toho dila jaksi zapomnel ze lide jsou osobnosti a nemuze chtit aby vsichni mysleli jako on... mnoha lidem to prijde jako pravda jelikoz v mediich se hovori pouze o negativnich vecech jako podvody a machinace, je fakt ze se tato skutecnost opravdu deje...ale urcite neverim v nejaky spolek elit, ktery kuje pikle proti celemu svetu... jinak J.D. Rockefeller byl podnikatelskym velikanem a o tech machinacich sem neslysel ani nevidel nejakou podlozenou zpravu...
  • bacha

    Jen blbněte, pište tady na tohohle pána pomluvy... Jeho rodina a ostatní pánové z FEDu si vás najdou a dopadnete jak Kenedy. *16*
  • Duch doby

    http://img.osobnosti.cz/smiles/14.g ifZde jsou další informace o tomto
    ¨člověku¨ Vše vypadá že díky takovým brzy dostaneme čipy do těla,peklo je a bude díky takovým na zemi.
    *16*
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeit geist_The_Movie
  • Dablove

    ROCKFELLAZ nejvetsi masovy vrazi v lidskych dejinach..hitler zlaty prase proti nim
    • Re: Dablove

      Proč by byl masový vrah?
      Právě díky jeho firmě našli práci tisíce lidí.
      Mluví z Vás závist.
  • Rockefellerovi a podobni

    Jinak doporucuju se podivat na video.google.com/videoplay?docid=74 62852758162537355&q=&hl=cs
    a dozvite se velice zajimave skutecnosti *5* *3*
  • sketa

    S obdivovanim J.D.Rockefellera a jeho potomku bych to moc nevidel. V prvni svetove valce zemrelo miliony lidi, jen on vydelal 200M $, (dnes 2.7mld $) za ropu. V 2.sv.valce nemecke Luftwafe potrebovalo do svych letadel specielni prisadu do paliva, patent vlastnila jedna z nastupcu Standar Oil Company, a nevahala nemecku tento patent prodat za tehdejsich 20M $ dolaru. Tyhle americky byznysmensky skety co financovali obe strany v prvni i druhe sv. valce by se meli navzdy stydet. *16* *13*
    • Re: sketa

      Byl to ďábel,zhl¨hlédněte výše zmíněné odkazy,ale až ty,co jsi napsal,že to je jen komunistická propaganda,budeš mít v tle čip,až budou tvoje děti žít v pekle na zemi,tak poznáš pravdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit