Přejít na výpis diskuzí

John Malkovich

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marjatta
    Film V kůži Johna Malkoviche- naprosto úžasná záležitost. A pak miluju koprodukční TV minisérie Napoleon a Bídníci- trio Clavier, Malkovich a Depardieu je nepřokonatelný, už chybí jen Reno *14* *1*
  • ve filmografii chybí film Hráči - Terry KGB
  • john

    On je úžasný,v Con air bol uplne fantastický *14*
  • Vary

    Z reportáží z Varů na mě působil moc mile.
  • SNL

    nevideli ste niekto SNL s nim...teda ked som to videla neverila som ze je aj zabavac vyborny...smiala som sa asi 3 hod na nom... *1* fakt odporucam aby ste to videli...
    SNL. pre tych co nevedia....saturday night live in NYC...live show *3*
  • klídek

    lidi klid, na co hádky? no a k Johnovi, podle mého názoru je to opravdu dobrý here.. zkrátka herec s velkým H.. mám ho ráda a je pro mě zárukou dobrého filmu *15* *15*
  • john malkovich

    John Malkovich je slovák!!!!!!!!!!!!
    • Re: john malkovich

      Nevím, jak se přišlo na to, že je Slovák
      *7* ,ale co vím já, tak velice rád
      jezdí na dovolenou do CHORVATSKA a
      uvedl,že tam jezdí především kvůli
      předkům, které pocházejí právě odtud. *5*
      Ono je to stejně jedno..každý máme předky
      všude možně po světě a ve finále se dostaneme k Adamovi a Evě nebo k opicím.?
      Všem jeho fanouškům jen to nejlepší *14* *3* *14* *15* *4* *3* *5*
    • Re: john malkovich

      a na to si odkial dosiel???...
      btw..on ma velmi charizmaticky hlas, jeho vytupovanie je neuveritelne, do kazdej svojej ulohy dava nieco zo seba...tesim ked dojde do viedne...strasne chcem ist na tu jeho hru..niekto iny sa nechysta??? *3*
  • John

    ty demente,hovado,skurvisinu,zachcanej koalo,jsi ten nejvetsi mamrd o kterem jsem kdy slysel a jeste jsme spolu neskoncili picusi...Ahoj Mic.
  • Johny

    když se díváte na jeho filmy, zkuste ho i poslouchat. Pusťte si ho v originálu, má neuvěřitelně kultivovaný hlasový projev. prostě krásně mluví....
    • Re: Johny

      Lidi on je proste straaasne charismatickej hezkej chlap. moje laaska na prvnii pohled:)
  • Jakyl a Hyde

    "Mary Reily" Tu hrala Julie Roberts

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit