Přejít na výpis diskuzí

Johnny Pacar

OSOBNOST 5.11.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď nevím, jestli jsem náhodou nespadla z višně, ale snad ne - hraje i ve filmu Puberťačka :)
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšííííííííííííí
  • eliza003

    ..

    Hrál v Kriminálce Miami díl 5x21.. Odložený případy 4x01.. Taky ve Wild Child... Nebo třeba Znovu se zamilovat.. :)) Je úžasnej :P♥
  • Je fakt hezkej!

    Ahojík,johnny je fakt best a upa hezkej...moje segra bydlí v Californii, a má manžela který vlastní několik firem prostě žijí ve světě bohatých a slavných ségra zařizuje celebritám různé věci..a spolupracuje se sarah.j.p..a hodně mi vyprávěla o johnnym prý má dlouholetou přítelkyni ale nechodí spolu na veřejnost..a různé akce proto jim pořádala už po několikáté večírky je to prý super..hhh...taky by jsem to chtěla zažít věřte mi to nebo ne to je na vás..já žiju realitou..a je to pravda *14*
  • ahoj

    ahoj nevíte kde bych našla všechny díly letu 29 prosím odepište na muj email dííky moooc *3*
  • lucinkael

    Prosíííím HELP ME!!:(

    Ahoj fandové Johnyho:) Určitě víte,že Johny hrál i v Letu 29:) NEmáte někdo tento seriál na DVD nebo tak?Napište a já napíšu víc!!PROSÍM:Lucie.Antosova@seznam .cz
  • evush

    hrál i v puberťačce/ wild child

    tam byl hezkej, ale neni to napsany v jeho filmografii
  • teweska

    Ahoj

    Ahoj chtěla bych vám říct že ještě hrál v kriminálce miami a v odloženejch případech
    • Re: Ahoj

      JJ já ho viděla v odložených případech,byl to ten díl jak se střílelo v tom supermarketu,byl tam dobrej i odložený případy mám ráda. A
  • denca.d

    v

    jej diky za životopis :D *14*
    • janeinka

      Re: v

      neni zač, přeložit to nebylo zas tak těžké *5* *3*
  • tyna013

    now you see it

    Kdyz na youtube zadáte: film now you see it - dejte hned 1. video a pak uz to ostatni najdete. Johnny tam je upe skvelej a navic je to hlavni role takze *14* *3* ale je to v aj *9*
    • denca.d

      Re: now you see it

      též dobré vido hm :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit