Přejít na výpis diskuzí

Jonas Armstrong

OSOBNOST 13.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sympaťák

    má takovej strašně sympatický kukuč a ja krásnej *14*
  • Robinek

    Na robinka jsem se začala dívet proto, že se na něj dívali doma. Po prvním dílu se mi začal neskutečně líbit *14* . Ten krásný Jonas alias Robin Hoood mě fakt dostal a to nemluvě co provedl s kámoškou *3* . Tento film si mě získal i díky Jonasovému poledu,úsměvu a pčkám! ! ! *14* *3*
    Je to prostě můj nejoblíbenější filmový hrdina *14*
  • Jonas Armstrong

    He's so sexy....♥ *14*
  • Robíček

    je strááááááááááááášně kráááááááááááááááás nej *4*
  • Robin Hood-aneb Jonas Armstrong

    Nejnovější verzi jedné z nejslavnějších světových legend o Robinu Hoodovi, muži, který bohatým bral a chudým dával, natočila britská BBC jako šestadvacetidílný seriál. Začne ho od 2. ledna každou středy vysílat Česká televize na programu ČT 1 ve 20.00 hodin. *1*

    Natáčení probíhalo v Maďarsku a českému divákovi se v něm jako Robin poprvé představí Jonas Armstrong, šestadvacetiletý rodák z Dublinu. První vstupní díl nese titul Hodláte se s tím smířit? a poznáme v něm pohnutky, se kterými se Robin Hood vrátil do Anglie.

    Mnoho let strávil Robin, hrabě z Hantingdonu, daleko od svého rodného Locksley. Ve službách krále Richarda Lví srdce bojoval v křižáckých výpravách do Svaté země, zabíjel pohanské nepřátele, bil se za větší moc a slávu svého panovníka i Svaté stolice.

    Už ale bojovat nechce. Poznal, že žádné krveprolití nikdy žádný spor nevyřešilo, je unaven válkou a netouží po ničem jiném, než v klidu a míru žít a hospodařit na svém panství. Jenomže Anglie, do níž se se svým věrným sluhou a přítelem Muchem vrací, je jiná, než ta, kterou opouštěl. Zbídačelá, ponížená, utlačovaná svými normanskými pány. A Robin má brzy poznat, že jeho sebelepší dobrá vůle nepostačí k tomu, aby svému lidu pomohl. Že mu zbývá jen jedna cesta.
  • KLÁÁÁÁSA

    jeeeeee...faakt klááásnej klučina..člověk s z jeho kukuču muže položit *4* asi bych to nepřežila kdybych ho potkala *14*
  • Kvasavec

    Jujky..to je ale bozi herec..hvozne simpaticky..faaakt=O** *14* *4* *15*
  • Robin Hood

    Je vážně náááádhernej!!! *14*
    Připadá mi moc simpatickej! *3*
  • Robin Hood

    postavu Robina Hooda mám fakt ráda,jsem ráda že do té role obsadili zrovna Jonase Armstronga,je bájo!!! *3*
  • Jonásek

    Jonásek je nádhernej šikovnej hodnej a sympatickej filmovej hrdina.Na Robina Hooda sem se začala dívat od začátku protože nebylo nic v televizi. doufám že bude i 3 řada. Na konci 2řady jak Guy Gysborn zabil Marian sme měli na krajíčku. Až se bude 3 řada tak mi dejte vidět.Ahoj *14* *14* *14* *14*
    • Re: Jonásek

      na kajíčku, tk to ste měli dobré...já sem bečala jk malá.... *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit