Přejít na výpis diskuzí

Jorga Hrušková

OSOBNOST 13.1.2012 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A koho tak asi zajímá, že už neuvádí zprávy. Takový je život, určitě má lepší práci a je jí přáno. Takových moderátorek jako ona je mraky. Nedalo se na ní dívat ani jí poslouchat, vždy jsem to musel dát na jiný program. Alespoň si můžu pustit českou televizi, aby tam neotravovala.
    • Jsem také spokojen že si mohu zapnout Českou Televizi a v klidu rozímat.Nedalo se divat na tu blondatou Češku která rozhání strach a obavy!Nedivím se že Česká Televize měla malou sledovanost.Tetka si ji z usměvem zapnu a budu vědět že tam nebude žádné strašidlo kromě neděle Otázky z Moravcem nebo po celý týden.
  • je to krásná a inteligentní žena hlasatelka *3* a mimochodem žen bychom si měli vážit jsou to bytosti jenž je v životě potřeba !!!!
    • Krásná jak hvězda jasná, má jen jednu chybu a to, že se krávě podobá
  • To je fakt zajímavé když už nedělá v české televizi tak tu nejsou žádné příspěvky. Takže český národ zapomíná na svoje hvězdy jak typická vlastnost. Takže celebrita je zapomenuta.
    • V podstatě mně je opravdu šuma fuk, že skončila v české televizi. Všechno má svůj začátek a také konec. Každý poznal, co to obnáší nějaký vyhazov z práce a další životní karamboly.
    • Je to tak Romane,zmizí z obrazovky-sejde z mysli a tak je to se vším.Pro skalní zapomenuta není..... *3* Mám tušení,že její čas ještě jednou přijde.
      • I kdyby se vrátila co by se mělo stát?Oslnuje někoho nebo co?Doufám že v ČT prasknou žárovky ze světel a na obrazovce uvidíme tmu!...mě se nelibí a zatím si budu stát.
  • Je mi z vas zde opravdu zle. Stále se hadate prosim vas když uz někdo ma veřejnou stranku tak musí pocitat s pozitivními ale i negativními názory a kolikrat pekne tvrde. Kdyz to někdo prehani nechte ho byt ma pravo na svůj názor jste hnusni lidi stydte se jak se chovate kdyz si někdo otevre stranku tak at si vyslechne názory ze všech stran....o tom to je snad ne
  • Jsem ceska zijici v Britanii a nebudu se vracet a jsem za to rada jinak bych se musela za nas narod stydet. Kdyz někdo rekne svuj názor tak je hned pomalu ukamenovan. Stydte se jak se chovate jen v diskusi a pak brecte ze se mate spatne vy ubozaci. Tady je diskuse otevrena je pravda ze to nekteri prehaneji když se jim něco nelibi ale je to demokracie to jste si zvolili krajani Je tu nejake téma a to znamena ze vse není pozitivni jsou i negativni názory ze tak se toho drzte. Každý ma pravo rict svuj názor a i ten negativni není to téma aby tu všichni lichotili vzpamatujte se jste trapni.
    • Marta teplá jednota Sparta
  • Bych chtěla vidět tebe ty krasavče! Jorga je skvělá ženská,kdybys jí poznal osobně, tak bys změnil názor... Ty děláš jako kdyby ses někdy nepřeřekl. Ono to není tak lehké jak si myslíš! Říkat zprávy před kamerou, na to musí mít člověk odvahu a ty jsi jen zbabělý a píšeš tady jaká je to blondýna!!! Měl by ses uklidnit a radši si zkusit práci moderátora! FRAJERE... Jorga je skvělá ženská :) :*
    • Ty se nauč psát česky ty krasavice inteligentní Báro dej si fakt to žváro
    • souhlasím s Bárou,nedávno jsme ji mohli osobně poznat hodná a příjemná žena je ....... *3*
    • Báro dej si raději žváro!
    • Souhlas s Bárou, Olda je úplně out
  • Ano,jak je zde psáno, je to věc vkusu každého z nás. Když tu někdo něco píše, jak je krásná a inteligentní a vyznává jí pomalu lásku a píše "vydět", tak je směšný. Chtělo by to lekce z české gramatiky a co se týče té paní hlasatelky, tak můj názor je, že mně osobně se absolutně nelíbí ani jako žena ani jako hlasatelka a nezajímá mně názor jejích příznivců. Každý si svobodně zde řekne svůj názor snad ne? V televizi blekotá, nevýrazný projev a ani ty blond odbarvené vlasy jí na půvabu nepřidají.
    • No zajimavi je když vas to nezajima tak proc sem pisete sve hovadiny-ty naopak nezajimaji 99% zdejších chatujících.Asi jde zas o odrudu na alias Vaclav Klaus nabubrely impotent s paralyzou mozku-tomu odpovida i vase pismo a hlavne smerovani vašeho nazoru!Prominte mi tu lichotku ale je mi z vas na bliti a mozna i srani!
      • A koho zajímají ty tvoje impetinence, podle čeho soudíš, že 99 procent se z ní zblázní. Sám jsi impotentní a doporučuji ti lekce z češtiny. Moje matka dobra česka sokolovna
      • Tak se si třeba hoď mašli chudáčku, kdo ti v tom brání?
    • Říci že to blekotání zakrývají tím že se podívají na stul kde mají napsaný text.Jak to mužeš poznat?Mě se také nelibí a hlavně reflexní vesty.
      • Já neříkám, že poznám, kdy má schovanou nápovědu pod stolem nebo na obrazovce, jen říkám, že ta hlasatelka blekotá, neumí mluvit, není profesionálka, podívej se na Novu a jiné programy, tam jsou špičky a ne tohle to...
  • je vydět že tado žena by stala ještě za hřích. *16*
    • ty posraný vyky, ty tvoje blbosti mám na háku, máme demokracii a je zde diskuse, to je ten posraný český národ, někdo má svůj názor a hned je vyvrhel, jak jsem tu četl, tahle unylá pitomá blondýna se spoustě lidem nelíbí, když stojí za hřích, tak prosím, posluž si
    • " vydět " ?? ty byt velké TYDÝÝÝT cco? *1*
    • Klidně v přímém přenosu to bych chtěl vidět a nauč se psát..tuk tuk na čelo
  • je nádherná a inteligentní!!!!
  • Jestli se někomu líbí či nelíbí je věcí vkusu každého z nás.Ono se lehce kritizuje jak kdo vypadá,horší se to pak napravuje až poznáte co a jak.To,že ted není v hlavním vysílacím času není její chyba,ale strategie ČT,kdy sází na mladé tváře a zatím coby moderátor měl v jejím věku zrát jak víno odsunuje jich postupně na vedlejší kolej až časem zmizí z obrazovky úplně.Mě se paní Jorga líbí,je půvabná,inteligentní mladá dáma,která ví co chce.Zkuste dokázet to co ona,mnozí z Vás nemáte ani na to.Paní Jorgo držte se!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit