Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kto si mysli že je Jorge Blanco moc moc moc moc... pekný a chcel by sa s ním napríklad stretnúť alebo podobne nech napíše komentár alebo dá like. A kto si to nemysli alebo nemá Jorge Blanca rad atď tak nech napíše trebárs prečo alebo nach kľudne dá don't like! Chcem vedieť čo si myslite! *3* *3* *3*

    Like- ak so mnou súhlasíte
    Don't like- ak so mnou nesúhlasíte
    Ďakuju za Vašu odpoveď! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • holky komu se liby LEON(jorge)at mi da LIKE komu se nelibi palec dolu *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* a me se docela libi *14* *14* *14*
  • Simonka-CeCe
    Jorge Blanco je najkrajši chalan v celej violette *14* *14* *14* *14* *3*
  • SI KRASNEJ SI PROSTĚ NEJHESČI *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ehm.......Jorge o tejto stránke nevie-_- čiže mu tu zbytočne píšete-_- *2*
  • Jorge (León) se hodí k Martině (Violetta) i v seriálu i v normálním živote jen je škoda že jsou věkové dost rozdílní. Jo a Jorge je o mooc lepší než ten Pablo Espinosa ( Tomás)
    • Já s tebou totálně souhlasímm..:)
  • Vážně je fakt krásnej! :) Nejsem něco jako fanatik- Ah Jorge, ( obrácený vykřičník- nejde mi)beso me!
    Vážně mu to sluší a doufám, že to dítě neni jeho :DD
    Ne, ať je šťastný. To si všichni fans budou přát.
    (zrovna dneska se mi o něm zdálo. Byla jsem Violetta a utekla jsem z domu a potkala svoji matku- ducha a ona mě nabádala k vrácení se domů. Začala jsem jí tam vyprávět o tom, jak mě mají v lásce Leon a Thomas. A jak chodím do studia. V tom mě slyšel Violettin otec a naháněl mě po městě. Objevila se tam Francesca, Camilla Naty, ten Broudey a Leon s Tomasem. Tančili jsme a když mě pak otec chytil, zachránil mě Leon a líbačka :D :D :D )
    To byla jenom vsuvka :D
  • Ja ho mam rada myslim ze vsechny co o nem pisete pekne veci ze ste fakt jeho moc dobre fanynky jortini je pro me velky vzor a urcite i pro vas nektere kdo si mysli ze leon je nej da like dekuji *3* *3* *3*
  • ľudia vážne si myslíte že vám jorge odpíše?ved on o tejto stránke ani nevie-_-
    • AHAHAHAHAHAH AK NEODPISE ALE ASPON SI VIDI TIE spravi a ja viem ze tu chodi Jorge a vidi si spravi *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • on sem nechodí vieš? *3* a ked už tak fake :)
      • o tejto stránke nevie!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Jorge je krasnej,hodnej prostě užasnej jeto moje nejoblibenejsi postava z violetty kdybych se snim mohla setkat byl by to zazitek na cely zivot moc moc moc se mi libi je proste uzasnej zboznuju ho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit