Přejít na výpis diskuzí

Josef Karas

OSOBNOST 13.7.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od 6 do 25 let...

    ..žil v Kanadě a přízvuk má do teď ! Taky se mi zdá že se tam změnil povahově.. *13* *3*
    • elaneliova

      Re: od 6 do 25 let...

      „Luďa je pro mne tím nejlepším trenérem na světě, půjdu s ním kamkoliv.“ Pepa snil o reprezentaci ČR na OH. O to větší pro mne bylo zklamání, když se koncem září roku 2007 rozhodl odejít z naší skupiny a trénovat podle amerických plánů. „Už to bylo pro mne neproduktivní,“ řekl novinářům v prosinci 2007. Ale hlavně mě začal Pepa zcela ignorovat a dělalo mu zatěžko mne i pozdravit. S tím jsem se mezi atlety nikdy v životě nesetkal, zvláště u atleta, kterému jsem dal asi nejvíc ze všech svých svěřenců. Josef Karas tak zůstane v mých očích největším rozčarováním mé trenérské kariéry a vážně jsem uvažoval o jejím ukončení…. (zachránili mne však u mé milované práce mladí - Svoboda, Žilka a Mazáč). *13* *8*
      • kiris

        Re: Re: od 6 do 25 let...

        zdroj:http://www.svobodagroup.cz/Sk upina/B%C3%BDval%C3%ADsv%C4%9B%C5%9 9enci/V%C3%ADceboja%C5%99i/tabid/71 /Default.aspx
  • respectt

    vše nejlepší!!! a krásné narozeniny !!!!!

    ..k narozeninám ! Hodně štěstí,zdraví a krásy !!!! *15*
  • verenika

    je krásnej...

    ...ale takovej...nesympatickej...zlej...m
    • tak to jsem si taky myslela nez jse ho poznala letos v Nymburku je falt fajn kluk
  • 112j

    škoda..

    ..že už moc neumí Česky a propaguje liposukci kvůli penězům !!! *8* *8* *8*
  • ilovevole

    Byl v porotě.....

    ...Dívky Blesku.. *15*
  • Pepaaa

    Pepaa je boreeec!!!!úpee hustej nee!!!se taky přidejte..a hodte waše názory!!!je Tho pstě boreec!!!nejhustější na swětě!!!! *14* *4* *5* *14* *14*
  • kajinekjenevinny

    pepa má..

    ...zítra narozeniny !!!!! *15*
  • respectt

    karas -krásný

    karas je krásný !!!!! Karas má narozeniny ,my máme přání jediný,hodně krásy,hodně krásy,hlavně tu krásu !!!!!!!!!!!!! *15*
    • Re: karas -krásný

      No no hlavně se neukrásuj
      • jely

        Re: Re: karas -krásný

        nechápeš ironii ? *15*
  • ..

    je podobný Gabrielu Corradovi ale Gabriel je hezčí.Přirozenější.Tenhle chlap je taková barbína.Věřím že se líbí hlavně blondýnkám.
    • yesyso

      Re: ..

      prý hlavně gayům ! *14*
  • kajinekjenevinny

    chce jít na liposukci !!!

    ...přitom nemá žádný tuk !!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit