Přejít na výpis diskuzí

Joseph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musím ho potkat jinak zešílím žalem lááááásskkkkoooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • potřebuji ho potkat nebo se utrápím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lááááááááááskoooooooooooooooooooo
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4* *4*
  • Flash Forward

    Tenhle herec hrál také nyní v seriálu Flash Forward hlavní postavu Marka Benforda :)
  • sooner.or.later

    :)

    tohohle nádhernýho chlapa bys si dala k večeři :D...ale vlastně ne,to by byla velká škoda
    a pak že jsou Angláni hnusný,tady Joseph jasně dokazuje že ne *5*
  • Helča...

    Hovoríš mi ako z duše. Presne tak! Ja som kedysi Shakekespeara vôbec nemusela. Ničomu som poriadne nerozumela a už vôbec ma nezaujímal ten humbuk okolo neho. Ale potom som videla Shakespeare in Love a odrazu som bola aj ja in love. Do Josepha aj do Shakespeara. Jospeh predstavoval tajomno, krásu a oddanosť v jednom. Hovorila som si- to je muž mojich snov, raz takého budem mať. Odvtedy ubehlo pár rokov, môj názor sa nezmenil a hoci viem, že Joseph nebude nikdy môj, budem o ňom aspoň navždy snívať... *9*
  • In Love:-)

    Na věky věků Shakespeare!!! Amen! Alelůja!!! Vždycky když vidím někde nějaký leták nebo upoutávku na Shakespearovu hru vybaví se mi Joseph Fines ve filmu Zamilovaný Shakespeare a úplně se mi rozbuší srdce. A to si pamatuju jak jsem na základce tuto látku upřímě nesnášela. Díky němu se mi podařilo poznat a oblíbit si jednoho z největších dramatiků všech dob. Děkuji
  • no veru

    Ma nadherne oci, co by som dala za jeden jeho zhavy pohlad *14* , tri noci s nim a mozno aj cely zivot. *1* Pohladom a ocami mi veeelmi pripomina moju davnu tajnu lasku, viem, ze aj on ma mal rad, len sa to hanbil priznat na rovinu, tak ako ja...*9* Skoda. Tak si snivam aspon pri filmoch s tymto hercom...*9*
  • jj

    je moc pěkný mooc
  • krasavci oba

    oba jsou bozi ale ten starsi je hezci!!!!!!!!!!!!krasavci krasni nadherni!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit