Přejít na výpis diskuzí

Julio Iglesias Jr.

OSOBNOST 14.8.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám ráda oba dva ale řekla bych že Enrique má lepčí písničky, a proto je tak slevněší osobně bych dala přednost Enriquemu než Juliovi
  • Kočky,
    každej má svoje. Oba jsou milí, oba mají ten svůj dobráckej kukuč;-)
  • Julio ? NElíbí se mi ani tršičku ... sorry

    Enrique je o 1000000% krásnější *14* *14* *3*
  • pata1618

    ....

    jo na enriho nema jo??? by ste se divili enrique je moooooooootz samponek ae julo toe krasavec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Já ti dám šamponek chodí s Annou Kournikovou a čeká s ní miminko žádnej šamponek!!!!Je mooooooc krásnej,sexy,sladkej atd. MILUJU HO A ANNA KDYŽ S NÍ CHODÍ TAK TAKY!!!!!! NA ENRIQUEHO NIKDO NEMÁ!!! JE TO NEJHEZČÍ MUŽ SLADKEJ SEXY NA SVĚTĚ!!!!
    • Re: ....

      Jste trapný,to nemůžete řešit něco duležitějšího ,jinak Enrique je děsnej ,zpívat neumí.... jak kdyby tahali kočku za ocas *1* *9* *8* *13*
      • vterinka

        Re: Re: ....

        to s tím tahaním kočky za ocas myslíš jistě sebe, že? *15* *15* *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: ....

          ted si me teda setrela *10* *1* ,ne ja proti nemu jako osobe nic nemam,ale zpivat VAZNE neumi *8* ,mel by spis zpivat naky soundtracky pro telenovely *1* ,METAL and ROCK forever *4*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: ....

            No tak to by tomu dal kdyby se zahodil pouze se zpíváním soundtracků k telenovelám!!! On je totiž dobrý zpěvák. když se ti to nelíbí tvůj problém! Enrique forever!
    • Re: ....

      ten tvuj julio vypada jako naprostej idiot!!!!!!!!!!!!!Enrique je nahodou hezkej *14* *14* *14* !!!!!!!!§a jestli se ti libi tahle nestvura tak si fakt blba!
    • Re: ....

      plně souhlasím s Vterinkou, proč Enriho urážíš? *5* *16* *16* *16*
    • vterinka

      Re: ....

      tak to by mě zajímalo pročs na Enriho napsala toto: je to proste nejvííítz ghut spvevak a je strasne kvasnej MTSSSSSSSSSSSMMMMMMMMMMMMMMR enri M.U.C.K *14* *14* *14* *14* a tady píšeš upe něco jiného a urážíš ho, že je to šampónek!! *16* *16* *16* *16* si protiřečíš
  • pelclovajana

    Iglesias

    NJN, jeden z rodu Iglesiasů, ale na Enriho nemá!!! *14* *14* *4* *8*
    • vterinka

      Re: Iglesias

      máš pravdu na Enriho prostě nemá! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Iglesias

      Mas pravdu na Enriho nema ale za hriech by stal aj on

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit