Přejít na výpis diskuzí

Karel Abraham

OSOBNOST 22.8.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mumiiin

    cože?

    Hee jako v Australii? *14* NEPŘEKONATELNÝ i se zraněním takle dojet?:-) jen tak dál..a ještě líp *15*
  • lucie17luci

    kája je nejlepsí

    kaaaaaaaaaaaaaaajo čauuuuuuu *14*
  • ..

    Myslím, že na tvůj věk jsi velice dobrý a že můžeš být jen rád!! Jen tak dál a budeš lepší a lepší. Hodně štěstí!! To určitě potřebuješ.
  • betykralova

    Výborně

    Skvěle...konečně top 10, což?Gratuluju!!! *4*
  • betykralova

    Hm?

    Bude zima, bude mráz...kam se Kájo, kam schováš? *3* *14*
  • Karel Abrahám je jeden z tragických životních ukázek, kdy člověk se snaží dělat něco, na co absolutně nemá, kdy je chválen za nic, oslavován za podprůměrnost až nicotnost. Je mi líto všech, kteří si ho zvolili za modlu a rovněž mi je líto Karla Abraháma, neboť by mu konečně měl někdo říct, že se mu smějí za zády.
    • Paramedicu, je mi spíš líto tebe. Kolikrát v životě jsi sděl na motorce a řídil jsi ji vůbec někdy? Máš nějaké zkušenosti? Ale né takové ty jedna paní povídala... :-) Víš vůbec o čem mluvíš? Máš nějaké opravdové, podložené informace? To vše ti zřejmě chybí, aby jsi mohl opravdu nezaujatě hodnotit výkony Karla Abraháma. Nikdo nezpochybňuje to, že Kája jezdí motorky na tak vysoké úrovni samozřejmě i díky tomu, že si to díky finančním možnostem jeho otce může dovolit. Nezpochybnitelné však je i to, že Kája je jedním z mála Čechů v historii, který vyhrál závod MS a který kdy vůbec jezdil nejprestižnější seriál Moto GP. Myslíš si, že třeba bývalý mistr světa v této kategorii, Američan Nicky Hayden je špatný jezdec??? Pokud ano, tak opravdu nerozumíš ničemu. Tento stejný Nicky Hayden jezdil skoro stejnou motorku jako Kája a v celkovém pořadí MS obsadil 20. místo. Prostě buďto to jede, nebo nejede... A všichni jezdci, kterým to prostě nejede musí jen na absolutní hraně rizika, aby vůbec mohli pomýšlet na solidní umístění... a stím samozřejmě přicházejí pády, zranění atd. Takže, jako Čech jsem hrdý, že jsme měli svého jezdce v Moto GP a říkám upřímně, že jestli se Kája nevrátí, tak v této kategorii svého jezdce pěkně dlouho mít nebudeme. A to je mi líto, protože jsme opravdový fanoušek motoristického sportu.
    • Plně souhlasím.
    • to mas pravdu jsou lepsi a nedostanou se tam nikdy nemel jezdit moto gp nema na to penize delaji divny veci nech toho
  • Si borec

    Čus Karle 6 místo perfektní gratuluji jen tak dál *5*
  • Dopisek

    Napiš mně ho prosím na e-mail:tisnovacka007@seznam.cz děkují *14* *14* *14*
  • martaska91

    Marťa

    Kájo seš fakt mrtě na pohodu kluk, v Brně to nevyšlo, ale neva, fandit budeme dál o to se neboj *1* , držim pěsti do dalšího závodu *14*
  • webovky

    COPAK KAREL ABRAHAM NEMA SVOJE OFICIALNI INTERNETOVE STRANKY?? pokud ano, tak je nemohu nikde najit :-(
    • Re: webovky

      uplnou nahodou ma http://www.karelabraham.com/ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit