Přejít na výpis diskuzí

Karel Šíp

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel Šíp je příznivcem Bohemians Praha 1905(klokan).

  • Vážený pane Šípe, jste úžasný.

    Ale - užíváte např. výraz "pět let zpátky". Je to počeštěné anglické "five years ago". Česky je přece "před pěti lety"!

    Zdravím!

    Jaroslava


  • Zdravím Vás pane Šípe,
    jsem (pokud možno) pravidelný sledovatel vašeho pořadu. Občas fajn, občas se "šlape voda", ale i tak je to to nejlepší, co lze v této oblasti televizního činění vidět.
    Celý život se zabývám muzikou, jak jdou léta, žánry se rozšiřují, už to není jen bigbít, rocky všech druhů, jazzíky a perly klasiky. Snažím se udržovat v obraze a tak má moje sbírka již přes šest tisíc titulů.
    Samozřejmě už v digitální formě.
    K některým žánrům se člověk v mém věku dostává jen velmi obtížně a proto jsem Vám chtěl poděkovat za pořad ve kterém jste měl jako hosta
    rapera Kata. Otevřel jste mi dveře "jako kráva"!
    Úplně jsem se zatetelil, zvlášť, když jsem viděl jak i Vás, jako textaře tenhle člověk oslovil. Bylo to vidět na vašem výrazu zcela zřetelně.Teď už mám všechny jeho nahrávky a tetelím se dál. I já jsem napsal pár desítek textů a tak to dovedu ocenit.
    Jen tak dál! Díky.
  • Pane Šíp. Po vašem pořadu Všechnopárty jsem vám musel napsat. Nevěřím,že jste tak hloupý,aby vše co jste povídal o migrantech a Vietnamcích jste myslel vážně!! Že by jste dostal za ty vaše žvásty dobře zaplaceno? At,či tak pokusím se vám vysvětlit,že je sakra rozdíl mezi Vietnamci a migranty-vetřelci. Jistě mi dáte za pravdu,že u Vietnamců je skoro stejný počet mužů i žen. To vidíte na každém tržišti,v každém obchůdku. U vetřelců je poměr tak 10 ku jedné,či dvěma. Vietnamci tudíž nemusejí znásilňovat evropské ženy,mají svých žen dostatek. Vietnamci nikdy nebyli v žádných táborech,vždy se uživili sami. Vietnamci nikde nezakládají gheta,kam se místní lidé i policisté bojí vstoupit. Vietnamci nám nepřikazují co smíme a nesmíme jíst,co mohou nosit a dělat naše ženy,jaké svátky smíme či nesmíme slavit. Viděl jste již nějakého Vietnamce,který by v Evropě spáchal atentát? Já ne,vy snad ano? Vietnamci klidně žijí i u nás ani kdy netvrdili,že chtějí žít pouze v Německu,popř v Anglii,Norsku,nebo Švédsku! Tak,že pane Šíp,myslete hlavou a nemluvte hlouposti.
  • Dobrý den pane Šíp, mám ráda Váš humor, sledují pravidelně Váš pořad, ale Vaše hodnocení vietnamské komunity mě rozpálilo. Jestli jste to myslel vážně, tak jste buď neznalý nebo navedený. Vietnamci tady buď kšeftují s drogami, nebo se zbožím, jsou stále drzejší a vzhledem k tomu, jakým způsobem obchodují, zkupují všechny lukrativní prostory a za chvíli budeme nuceni kupovat jejich nekvalitní hadry, protože naši lidé už nebudou mít kde prodávat.
  • Dobrý den.Měla jsem Vás jako komika velice ráda.Byl jste vtipný,ale poslední dobou jste trapný.Styďte se !Jak se můžete veřejně trefovat, do řádně zvoleného presidenta.Neumíte prohrávat.To se mi vůbec nelíbí.To je demokracie? Jen rozeštváváte lidi!!!Měli by vám už v TV vzít slovo.
    • Ne to neni pravda
  • Šípe, Jste výborný, nevynechám jediný Váš pořad!
    Ale v posledním pátku 31.10.Jste 3x použil NICMÉNĚ, nemáte to zapotřebí, to je jen pro ty co chtějí vypadat jako inteligenti!
  • Dobry den
    P. Šip mate zapotrebi utracet svoje dobre jmeno s takovym polomozkem jako je Kocab. Ja vim pro penize cokoli
  • Vážený pane Šípe, chci Vám napsat jak moc si Vás a všeho co děláte vážím. Jste opravdu super člověk.
  • Pane Šípe, sice máte image německého po*noherce, ale mám Vás ráda i Vaši tvorbu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit