Přejít na výpis diskuzí

Katarína Knechtová

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k tři a půl tuctovejm přirozeninám!

  • Nevím co k tomu Katku vede a zda jí to dělá velkou radost, ale Katka mě opravdu moc zklamala z pohledu fanouška. Je mi pouze 29 a za tři měsíce mi bude 30 let, ale to, že Katka umí i dost ublížit a ranit na nejcitlivějším místě, co člověk může mít a to je SRDCE, jsem opravdu nečekal. Již před rokem jsem se do tebe Katko moc zamiloval a moc mi na tobě záleží a dokonce jsem, jen pro tebe napsal několik zamilovaných básniček Zamilované básničky pro Katku Knechtovou       Nevím proč jsi taková k těm, co tě mají opravdu rádi a proč ignoruješ to, že jsem se do tebe vážně moc zamiloval a myslím to s tebou vážně a moc mi na tobě záleží. 

  • Na to jak je stará se prostě neumí chovat.Je trapná a urážet mladé lidi co teprve začínají ji asi dělá dobře. To jak se teď probírá poslední její urážka: Ona se kaje,ale ne proto,že by pochopila,že urážet lidi není prostě normální,ale jen proto,že se kluka hodně lidí i z TV zastalo.Jedná s lidmi co jsou o více než 15 led mladší než ona,tak by se k nim neměla chovat jako by byla jejich vrstevnice (nemluvě,že to je oplzlé a sexistické, na chlapa by byl vedený asi větší tlak). Má jít přece vzorem.
  • casanova
    *14* *14* *14* *14*
  • Potkal jsem se s ní při natáčení klipu a neni vůbec tak milá, jak se na oko tváří...
  • Spike máte pravdu
  • Katka si super fandíme ti aj z maminou *4* *5* *14*
  • Všechno NEJ k narozkám *14* Četla jsem tvůj rozhovor a zvedl mi moji dost špatnou náladu, takže děkuji. Jsi inteligentní vtipná a krásná žena a já ti přeji hodně úspěchů v hudební karieře i v lásce.
  • Všechno nejlepší Kataríno *15* *15* *3* *3* *15* *4* *4* *3*
  • tomivojtech

    Přání.

    Katko já ti přeji všechno nejlepší k tvým narozeninám a ať ti to nadále tak hezky zpívá máš dobré písničky a rád tě poslouchám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit