Přejít na výpis diskuzí

Kevin Bacon

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Kevin Bacon je good herec, nejvíc se mi líbil Divoká Reka, Tremors a Muz bez tiena
  • V pohode herec, vybornej byl v Tajemnej Reke, Divoka Reka, Tremors. Uznavam ho, rad bych, kdyby prorazilo vic takovych lidi jako Bacon *1* a mene Justine Biebera *1* *1* a jeste mene zaca efrona *1*
  • Narozky

    Vše nejky k narozkám. :D
  • wauworld

    kevin..

    ...vše nejlepší ! Sorry za mou špatná čeština !!
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • Kulatých padesát

    Dnes je Kevinu Baconovi už 50 let.Čas plyne opravdu rychle.Chci mu popřát vše nejelpší!Dobrý byl v komedii Kokosy v pralese.
  • jj

    jj kevin mi prijde sympaticky a navic je to hodne dobry a kvalitni herec *1*
  • MALO FOTEK

    kevin je skveli herec ale je tu malo fotek atd.... a hlavne postradam fotky kde hraj-hra o dite *14*
  • poslech

    tu je ochutnávka: http://www.sendspace.com/file/znqsgb , jinak pokud má někdo zájem, časem ještě pár písniček od "The Bacon Brothers" posháním .. ... jinak jsem koukala po jejich CD, nikde ho nemaj, ale v net-shopu www.audio3.cz anooo *1* ;)
  • já sem kevina Bacona viděl poprví ve filmu divoká řeká a pak ve filmu tajemná řeka a začal se mi projevovat jako dobrej herec *4* pak sem s nim viděl jen pár filmů :pátek třináctého,ozvěny mrtvích,hra o dítě, aj. *8* *3* je to dobrej herec bych řek já *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit