Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná cicmačka v Ohnivým Kuřeti. To nehrála. Určitě je na holky. Nebo je to chlap uvězněný v ženském těle.
  • Milá Kláro,

    jste nádherná, milá, něžná a okouzlující. Nyní Vás velmi obdivuji v americkém seriálu "Gillmorova děvčata". Každý den se na seriál moc těším a velmi mi pomáhá překlenout nelehké období v životě. Nejvíc se mi líbí Vaše postava Rori, kterou dabujete skvěle, že si to ani líp neumím představit. Dáváte jí neuvěřitelný dívčí náboj. Kdysi dávno se mi zdál Váš projev trošku nevýrazný, ale teď jste prostě úchvatná!
    Přeji Vám zdraví, štěstí, radost a lásku.
    Ať se Vám daří přeje Eva Evelyne.
  • Dobrý den Kláro,

    jak se prosím jmenuje pohádka, ve které jste hrála holčičku jménem Aničku, která šplhala po fazoli a zažívala různá dobrodružství? Nikde to nemůže najít. Předem děkuji za odpověď... Nebo pokud to někdo ví, můžete mi to poslat, prosím? Děkuji Kristýna christine.77@seznam.cz
    • Tuhle pohádku už hledám dlouho prosim o název??:)) děkuju
    • Omlouvám se, ale už jsem to našla. Akorát to hraje Lucka Vondráčková. Já jsem měla zato, že jste to hrála vy. Tak se omlouvám. S pozdravem K.
  • vše nejlepší k narozenínách skvěle hraješ ale ještě lépe dabuješ tvuj hlas jen dokonalý
  • Zdravim Klarko,vse nej nej nej k Tvym narozeninam.Jsi sympatacka.
  • klara

    klary si strasne vazim za jeji propagaci a vstach k myslivosti a prirode a taky se na me krasne usmala na vistave v lyse nad labem *3*
  • p.petulkaa33

    Má krásný hlas klára dabovala Izzie Chirurgové a šlo jí to *3* ale škoda že i nedabovala 27 šatů tamty se hlas nehodil...
  • Krása

    Teď jsem po dlouhé době koukala na Krále sokolů, jednu ze svých nejoblíbenějších pohádek, a musím říct, že Klára je jedna z nepřirozenějších a nejkrásnějších českých hereček asi hned po Libušce Šafránkové (přece jen, na tu nikdo nemá). Takhle opravdově dokáže hrát jen málokdo a pokud má ještě tak krásný obličejík i hlas, tak je to už dokonalost sama :)) *14* *3*
  • miláček

    Milovaná Klaro si jedna z nej lepšich Českych hereček.HODNĚ ŠTESTI ZDRAVI .TVUJ DO TEB ZBLAZNĚNY TEBE.L.R.
  • ajinka1

    vše nej

    Všechno nej!!! vůbec nevypadáš na 30 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit