Přejít na výpis diskuzí

Klement Gottwald

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Gottwald

    Ahoj příznivci Klementa Gottwalda.
    Větší svini,jako byl on,neznám. Dnešní politikové jsou proti němu béčkaři. Bůh se zřejmě nemohl dívat na zrůdu, která zničila, vyvraždila spoustu nevinných lidí, cizopasila na Hradě, spolkovala se s nejhorším bolševickým neřádem a prošpikovávala se s nejhorší sebrankou vz podsvětí. Kulka hlavou tehdy měla prolítnout, a měli bychom dalšího Prinzipa, Kubiše nebo Usama bin ládina.
    Doufám že se dneska smaží v pekle a pěkně se mu tam škvaří jeho oplzlý ksicht. A jestli ne, pak na světě neexistuje spravedlnost.
  • Gottwald

    Díky takové zrůdě jako byl Gottwald jsem do dnes v takovém srabu,protože pohrobci této kreatury sedí v parlamentu do dnes.Pokud se tento národ vevzpamatu je tak tyto zrůdy budou vládnout znovu.
  • bbb

    Klement Gottwald byl pan politik, který pro Československo hodně udělal a jemu můžeme být vděční za vývoj naší země který byl v 50. letech mnohem lepší než je dnes (od roku 1989). Takže takové ty kecy které ho odsuzují jsou naprosto scestné. Naopak bychom ho měli uznávat stejnou měrou jako T.G.Masaryka, protože oba měli na naší zemi podobné zásluhy, akorát že Masaryk po 1. sv. válce a Gottwald po 2. sv. válce.
    • Re: bbb

      Gottwald byl největší zločinec v dějinách Československa a ČR.Byl to nejhorší president,kterého jsme kdy měli.Když chcípl,tak hodně lidí si v naší zemi odechlo.
    • Re: bbb

      co to meleš ty hňupe!!zasraný komunisto!
    • Re: bbb

      idiote...
    • Uznání

      Za to co pro naši zem udělal si uznání opravdu zaslouží, a proto ČEST JEHO PAMÁTCE!!!!!!
      • Že se nestydíš za takové zrůdnosti.Ano čest památce všech komunisty popravených
      • Re: Uznání

        ty si opravdu chudák za to co tu píšeš *1* ...magore...
      • Re: Uznání

        Byla to SVIŇA věech SVINÍ. To i Klaus je lepší *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Uznání

        Gottwald byl obyčejný fašista a diktátor, jako byl Stalin a ostatní komunističtí prospěcháři. Jeho tábory a doly smrti vypovídají o jeho zásluhách. Škoda, že autor bbb neztratil nikoho v lágru za Gotwalda jako jiní z této země. Pro mě je to fašista a lidská svině, která si nezaslouží nic jiného, než opovržení a zapomenutí.
        • Re: Re: Uznání

          A kolik ti je? Ty si ho pamatuješ? *3* *3* *3*
        • Re: Re: Uznání

          SACK HIS DICK
        • Re: Re: Uznání

          Pokud nevíš, tak to nebyl fašista, ale komunista a to je sakra rozdíl. Takže neurážej Klementa Gottwalda, tebe taky nikdo neuráží.
          • Re: Re: Re: Uznání

            Je tam rozdíl v barvě košile.
            • Re: Re: Re: Re: Uznání

              polib mi píču, kokote vymrdanej. Gottwald byl nej. nej. nej prezident. Milada Horáková byla vinná. Byla to obyčejná hnusná kolaborantka, nic víc. *4* *4* *4* *4* *8*
        • Re: Re: Uznání

          Já si jeho dobu pamatuji na rozdíl od někoho, kdo si to napsal do kolonky autor. A to, že byly takové tresty jaké byly, bylo dobře, protože kriminalita byla daleko menší než dnes, protože si to každý radši rozmyslel než něco udělal. A pokud někdo byl odsouzen tak určitě dobře věděl ve skrytu duše čeho se dopustil a že si to plně zasloužil!!! To pouze po roce 1989 se to prezentuje, že vše v 50. letech bylo vykonstruované, aby si nový režim získal u lidí důvěru a pošpinil tak ten minulý režim. A Klement Gottwald nebyl žádná svině! To v dnešní politice je spousta velkých sviní - např. Topolánek, Julínek, Bursík, Klaus, atd.
          • Re: Re: Re: Uznání

            ty seš kokot *1*
            • Re: Re: Re: Re: Uznání

              *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Uznání

              Hej..ja nejsme kokot jen počkej ty pico
          • Re: Re: Re: Uznání

            Jdi do PRDELE!!!Klaus není žádná svině.To autor bbb a Gotwald,Stalin,Lenin.
            To jsou svině!!!!!!!Lenin dokonce nechal postřílet carskou rodinu kde byli i malé děti tak di DO PRDELE autore bbb!! *15* *15* *15* Ty si tohle bbb= *9*
          • Re: Re: Re: Uznání

            A co třeba provedla Milada Horáková?!?!
  • Dobytek! *16* *16*
  • Stalin

    Kdyby nebyl Stalin tak ani není Gottwald prezident!! Ten mu dával rozkazy to zavinil Stalin, že Gottwald byl takové hovado!! *3* *4*
  • Soudruh Gottwald

    Soudruh Gottwald byl jen další stvůra na poli komunismu. Tito rudí vrazi v čele se Stalinem mají na svědomí víc mrtvých, zubožených, zmrzačených, okradených a jinak zmařených nebo zpackaných životů než kdokoliv jiný.
    Jestli chce někdo argumentovat tím že si za komančů koupil víc rohlíků ze svého "platu" který čítal pár stovek Kčs je naprostý ubožák a nepatří do civilizované společnosti.
    • Pane Adolfeco měl dělat? Nemohl dělat nic.V té době existovalo trest smrti. A Gottwald se stal prezident v blbou dobu.
    • 6 komunistický buzerantům se tvůj príspěvel nelíbí
  • Nemá cenu řešit ty špinavý chcípáky,kteří se schovávali za režim,ale nikdy by nikomu nic neřekli do očí jeden na jednoho!Jako cikáni,jedině v kvantitě je síla!Stejně blbý,stejně hloupý!Zaplať pánbůh,že tyto primitivní zkurvenci už nikdy nebudou u moci a to jim vadí nejvíc!Až mi začne zde nějakej incestní a vydlabanej komouš nadávat a jak by mě za jejich režimu dal co proto,tak než to napíšeš,uvědom si,co by se opravdu v reálu stalo!Lízal bys beton a žužlal prach a když by si měl z prdelle štěstí,tak bys zbytek života srkal polévku brčkem a jediné co by ti akorát zbylo,by bylo mrkání ano,či ne!Komáři se navždy zapsali do dějin jako banda srabů,kteří nikdy nic nedokázali a na vytvořili tak frašku a recesi,na kterou nikdy-nikdo nezapomene!Už jen aby pochcípali,šmejdi!Jednak ti,co přežili a za druhé ti,kteří je v dnešní době volí!To bych raději zvolil stádo prasat,než jediného rudého zmrrda zkurrvenýho!Heslo: Jednou rudej,navždy rudej!Dalo by se říci,že to byl šířící se mor mezi negramotnýma hlupákama,kteří chtěli pouze přežít a jelikož byli úplně debilní,tak jejich IQ jim nařizovalo dokonce udávat své sousedy a bylo jedno jestli bratr,sestra,matka či otec!Hlavně že byl soudruh!Naposledy mě definitivně utvrdil Pavel Kováčik,který zhruba před deseti lety začal ve sněmovně koktat poté,co ostatní účastníky ostatních stran nazval a vyzval: Soudruzi,musíme!A jestli i po tomto někdo zvolá KSČM VIVA,tak zastřelit na místě,utratit a zbavit bolestí...
    • Já myslím že primitivních zkurvenců je u moci stále dost!
  • Je to smutné ,ze existuji příznivci a obdivovatele K.G
    Byl to masový vrah a zvedá se mi žaludek s toho jak se vůbec takový člověk dostal k moci.
    Ceska politická scéna je jedna velká zlodějská banda.
    • Havel má určitě víc mrtvých za drápama než Gottwald.
  • Kdybych mohl, vytáhnu ho z pekla a nechám ho chcípat týden škrcením, aby to prase zkurwený vědělo, jak trpěla Milada!
  • K.Gottwald je sice po smrti,ale je to Skurwenec,který má trpět i v pekle.Všichni komouši mají být popraveni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit